ukhybezh-CNzh-TWnleneoetkadeitlvltnopl

Під час воєнного стану у зв’язку з воєнною агресією російської федерації виникають непередбачувані обставини, за яких документи пошкоджуються, втрачаються  чи забрати їх немає можливості.

Що робити, якщо ваші документи було знищено, пошкоджено, втрачено чи протерміновано в умовах воєнного стану?

Утрачені або знищені документи можна відновити у територіальних органах Державної міграційної служби. З 15.03.2022 органи Державної міграційної служби  відновили свою роботу та надають адміністративні послуги в повному обсязі, а саме: прийом документів на оформлення ID-картки, закордонного паспорта громадянина України, посвідок на постійне та тимчасове проживання, вклеювання фотокарток до паспорта громадянина України у паперовій формі, продовження строку дії закордонних паспортів, внесення відомостей про дітей, що дає можливість громадянам вільно перетинати кордон, рятуючись від війни.

Також у відділенні Державної міграційної служби можна подовжити термін дії закордонного паспорта строком на 5 років. У протермінованому паспорті проставляється відмітка про продовження строку його дії.                     

Крім того можливе внесення інформації про дитину віком від 0 до 18 років до закордонних паспортів батьків/законних представників.

Баранівський РС УДМС України в Житомирській області знаходиться за адресою м.Баранівка вул. Тищика, 7.

Документи - посвідчення водія, свідоцтва про реєстрацію, термін дії яких закінчився в період воєнного стану, продовжують діяти на всій території України.

Ви зможете замінити їх після скасування воєнного стану в країні і поновлення послуг для громадян у сервісних центрах МВС.                        За межами України оформленням втрачених та протермінованих документів займаються українські консульства.                            Важливо! У випадку втрати паперових документів, можливо використовувати послугу у застосунку «Дія» — «єДокумент». На час воєнного стану він є цифровим аналогом посвідчення.

У разі виникнення додаткових питань, Ви можете зателефонувати до сектору Баранівського бюро правової допомоги відділу безоплатної правової допомоги за номером  04144-78-4-60 або Новоград-Волинського місцевого центру з надання Безопланої вторинної правової допоги за номером 04141-3-54-51

Дізнатися більше про надання безоплатної правової допомоги можна звернувшись до Єдиного контакт-центру системи безоплатної правової допомоги за безкоштовним номером телефона  0800 213 103 або інформаційно-довідкової системи консультацій за посиланням  https://linktr.ee/legalaid.gov.ua

Сектор Баранівського бюро правової допомоги.

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com