ukhybezh-CNzh-TWnleneoetkadeitlvltnopl

18 червня 2021 року о 10:00 год в великому залі адмінбудинку по вул.Соборна, 12 в м.Баранівка відбудеться 14 сесія восьмого скликання Баранівської міської ради

На розгляд сесії виноситимуться наступні питання порядку денного:

1.    Про внесення змін до бюджету міської територіальної громади.
2.    Про затвердження розпоряджень міського голови  прийнятих у міжсесійний період.
3.    Про внесення змін до фінансового плану КНП «Баранівська центральна лікарня» Баранівської міської ради на 2021 рік.
4.    Про затвердження плану місцевого економічного розвитку Баранівської міської територіальної громади на 2021 – 2023 роки.
5.    Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 05.06.2020 року № 2886 «Про утворення Центру надання адміністративних послуг Бараніської міської ради із віддаленими робочими місцями та затвердження Положення й графіків їх роботи».
6.    Про надання дозволу на передачу в оренду та включення до Переліку першого типу об’єктів, що знаходяться у комунальній власності Баранівської міської ради.
7.    Про надання дозволу на передачу в оренду та включення до Переліку першого типу об’єктів, що знаходяться у комунальній власності Баранівської міської ради.
8.    Про включення до переліку об’єктів комунальної власності Баранівської міської ради, що підлягають приватизації в 2021 році.
9.    Про внесення змін до договорів оренди нерухомого майна, з метою приведення його строку у відповідність із визначеним Законом мінімальним строком.
10.  Про внесення змін до договорів оренди нерухомого майна.
11.  Про порядок розподілу орендної плати за користування комунальною власністю Баранівської міської ради.
12.  Про надання дозволу на списання основних засобів з балансу             КП «Водоканал «Полісся» Баранівської міської ради.
13.  Про прийняття на баланс Баранівської міської ради майно водогінних мереж та устаткування з балансу КП «Водоканал Полісся».
14.  Про передачу з балансу Баранівської міської ради водогінних мереж та устаткування на баланс КП «Баранівка міськводоканал».
15.  Земельні питання.
16.  Різне.

На сесію запрошуються керівники відділів, структурних підрозділів міської ради, підприємств, організацій, установ та засоби масової інформації.

 

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com