ukhybezh-CNzh-TWnleneoetkadeitlvltnopl

Державна служба статистики повідомляє про оголошення прийому на 2023/24 навчальний рік Національною академією статистики, обліку та аудиту (НАСОА), що належить до сфери управління Держстату.

Важлива роль НАСОА в системі органів державної статистики визначається її вагомим внеском у виконання завдань щодо підвищення рівня професійної компетентності працівників органів державної статистики. Наразі вона є співвиконавцем заходів Програми розвитку державної статистики до 2023 року, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 27 лютого 2019 року № 222, спрямованих на розвиток людського капіталу органів державної статистики.

НАСОА здійснює підготовку фахівців на бакалаврському, магістерському, освітньо-науковому та науковому рівнях вищої освіти. Підготовка фахівців ступенів бакалавр та магістр здійснюється за освітніми програмами "Прикладна статистика та бізнес-аналітика", "Цифрова економіка", "Фінанси, банківська справа та страхування", "Облік і оподаткування", "Менеджмент", "Публічне управління та адміністрування", "Маркетинг", "Комп'ютерні науки" денної та заочної форм навчання.

У НАСОА запроваджено програму паралельного навчання з провідними польськими закладами вищої освіти, після закінчення якої випускники отримують два дипломи – НАСОА та одного з польських університетів.

У структурі академії також функціонує Коледж бізнесу та аналітики НАСОА, який готує фахівців ступеня фаховий молодший бакалавр на базі 9 та 11 класів за освітніми програмами: "Інженерія програмного забезпечення", "Бізнес статистика та аналітика", "Облік і оподаткування у бізнесі", "Фінанси, банківська справа та страхування", "Маркетингова діяльність", "Підприємництво, біржова діяльність і торгівля".

НАСОА здійснює підготовку фахівців як на контрактній основі (за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб), так і за державним замовленням. При цьому вартість навчання на контрактній формі є досить помірною, також можна отримати знижку по оплаті.

Академія має гуртожиток для забезпечення проживання студентів.

НАСОА є головним постачальником кваліфікованих кадрів для Держстату. Кількість працівників з дипломом НАСОА в органах державної статистики має стійку тенденцію до зростання, за даними останнього моніторингу, практично кожен десятий – її випускник.

Крім органів державної статистики, випускники НАСОА працюють також у Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, Міністерстві фінансів, Державній фіскальній службі, Національному банку, Приватбанку, Укргазбанку, Ощадбанку, інших банках, аудиторських компаніях тощо. Випускники академії не мають проблем із працевлаштуванням.

Інформацію про спеціальності, форми та вартість навчання, терміни подачі документів розміщено на сайті НАСОА http://nasoa.edu.ua/

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com