ukhybezh-CNzh-TWnleneoetkadeitlvltnopl


Набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки сільськогосподарських товаровиробників шляхом виділення бюджетних субсидій з розрахунку на одиницю оброблюваних угідь» від 11 серпня 2021 р. № 886.

Затвердженим нею Порядком передбачено, що державна підтримка сільськогосподарських товаровиробників шляхом виділення бюджетних субсидій з розрахунку на одиницю оброблюваних угідь за рахунок бюджетних коштів надається юридичним особам незалежно від організаційно-правової форми і форми власності та фізичним особам – підприємцям:
– стосовно яких не порушено справ про банкрутство та/або яких не визнано банкрутами, та/або які не перебувають на стадії ліквідації;
– які не мають на 1 число місяця, в якому приймається рішення про включення до зведеної відомості отримувачів субсидії, прострочену більш як шість місяців заборгованість з платежів, контроль за справлянням яких покладено на органи ДПС.

Субсидії надаються отримувачам на безповоротній основі в межах бюджетних призначень, передбачених у державному бюджеті на поточний рік, у розрахунку на один гектар оброблюваних угідь, на яких вирощувалась гречка у розмірі до 5000 гривень на один гектар, але не більше ніж на 300 гектарів оброблюваних угідь одним отримувачем.
Сума субсидії, що надається протягом одного бюджетного року отримувачу та пов’язаним із ним особам, не може перевищувати більше ніж 10 тис. розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня відповідного року.

Отримувачі для отримання субсидії подають до 15 листопада до обласної комісії Департаменту агропромислового розвитку та економічної політики облдержадміністрації у паперовому вигляді такі документи:
– заявку на отримання субсидії;
– довідку про відкриття поточного рахунка, видану банком;
– письмове підтвердження, що отримувачу в поточному році не виділялася субсидія новоствореним фермерським господарствам за рахунок коштів бюджетної програми «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників» за напрямом «фінансова підтримка розвитку фермерських господарств» на площі посівів сільськогосподарських культур, на які надається субсидія;
– письмове зобов’язання повернути до державного бюджету в місячний строк бюджетні кошти в разі встановлення контролюючими органами факту їх незаконного отримання та/або нецільового використання;
– акт про висів насіння;
– заключний звіт про підсумки сівби під урожай поточного року (форма № 4 с/г);
– акт про збір врожаю.

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com