ukhybezh-CNzh-TWnleneoetkadeitlvltnopl

Доброго дня, друзі!

Ось ми і дочекались справжнього літа. Температура повітря дуже висока. Тому закликаю усіх берегти себе і без особливої потреби не перебувати під сонцем. Працівники відділу благоустрою та житлово-комунального господарства, наприклад, косять траву, починаючи з 5 години ранку й до настання спеки.

З часу публікації мого останнього допису у нашій громаді відбулось три великі свята: День молоді, Івана Купала й фестиваль «Рушниками квітне Україна». Організація та проведення усіх цих заходів потребувала чимало часу і зусиль. Задля гарного результату працювали усі і я щиро вдячний кожному, хто долучився. Особливу подяку висловлюю працівникам культури, відділу благоустрою та старості Володимиру Муравському. Переглянувши коментарі у мережі фейсбук і поспілкувавшись з людьми, радію з того, що мешканцям сподобались свята. Це означає – старалися не даремно.

Щодня маємо величезну кількість поточних завдань, які дуже часто потребують негайного вирішення. Наразі працюю над пошуком можливостей забезпечення участі рою "Вільні козаки" (Першотравенський ліцей) у Всеукраїнському етапі дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл"("Джура"), який пройде у Хотині. Наші діти величезні молодці. Вони зайняли І місце у 9-х обласних змаганнях "Джура -2021: Замкова Гора" і гідно представлятимуть Житомирщину на рівні держави.

Повідомляю про те, що лівий берег річки Хомора біля Першотравенська майже очищений. Залишилось лише підняти з води кілька дерев та прибрати гілля. На наступному тижні плануємо розпочати роботи вздовж правого берега. Усю деревину буде використано для опалення бюджетних закладів Першотравенська.

Маємо ще одну приємину. На літньому танцмайданчику, що у Баранівському міському парку відновлено проведення дискотек. Вчора дискотека «Торба» провела перший запальний танцювальний вечір. Молоді прийшло багато. Попередньо домовлено, що платні дискотеки відбуватимуться кожної середи і п’ятниці.

Тривають роботи по облаштуванню санвузла в Баранівській початковій школі та дитячому садочку, який буде відкрито у приміщенні школи (мікрорайон Заріччя), продовжується капітальний ремонт дороги Кашперівка-Жари, без простоїв йде будівництво прозорого офісу та торгово-тренінгового центру. Не забуваємо ми також і про необхідність капітального ремонту в’їзду в селище Першотравенськ. Обраховано, що для цього потрібно більше 300 тис. грн. З місцевого бюджету зараз не можемо виділити таку суму, тому шукаємо інші варіанти фінансування. Нещодавно відділ освіти надав потребу у коштах до кінця року. Суми там значні й доводиться вибирати що терміново проплачувати, а з чим можна трохи почекати.

На жаль, маємо дуже малі надходження до бюджету. Тому, задля економії, ми прийняли рішення про реорганізацію. За попередніми розрахунками очікувана сума економії від пропонованих рішень до нового року становитиме 3,7 млн. грн. Разом з тим, раціональний розподіл обов’язків працівників та чітка система управління й контролю забезпечить ефективну діяльність усіх відділів та структурних підрозділів.

Депутати Баранівської міської ради 9 липня 2021 року на 15 сесії підтримали усі наші ініціативи щодо оптимізації, а саме:
•    Скорочення ряду вакантних посад (відділ благоустрою та ЖКГ, служба у справах дітей, фінансовий відділ, відділ юридичної роботи та управління персоналом, УСЗН, господарська служба).
•    Об’єднання відділу організаційної роботи та служби господарського забезпечення у загальний відділ.
•    Реформування відділу організації надання адміністративних послуг шляхом приєднання до нього відділу надання всіх видів соціальних послуг. Функція видачі довідок паспортистом відділу благоустрою та ЖКГ уже не властива для цього відділу, тому це робитиме сектор реєстрації місця проживання.
•    Створення гуманітарного відділу, який матиме управлінські функції у сфері освіти, культури, спорту, туризму, молодіжної політики.
•    Надання фінансової автономії школам з 1 січня 2022 року. Повну відповідальність за якісні освітні послуги нестиме лише директор школи і міська рада, як засновник закладів.
•    Для забезпечення ведення бухгалтерського обліку у підрозділах, що входитимуть до сфери управління гуманітарного відділу, створюється комунальна установа «Центр фінансово - господарського обслуговування».
•    Створення комунальної установи «Центр дозвілля і розвитку молоді» шляхом злиття Баранівського міського Будинку дитячої творчості та комунального підприємства «Баранівський міжшкільний ресурсний центр» задля нівелювання дублювання функцій та ефективного використання майна, придбаного за грантові кошти для дітей та молоді громади.

Найбільш резонансним стало питання створення гуманітарного відділу. Є люди, які вкрай негативно ставляться до такого рішення. Але в інших громадах вже давно об’єднано освіту з культурою і це працює. Перш ніж винести на розгляд депутатів, таку новацію ми вивчали не один місяць, залучали експертів, консультувались з профспілками. Вірю в те, що людина, яка очолить гуманітарний відділ, матиме у підпорядкування висококваліфікованих профільних спеціалістів і працюватиме на гарний результат. Я переконаний, що створення гуманітарного відділу - правильний крок.

На сесії депутати затвердили старост Марківського, Суємецького, Рогачівського та Смолдирівського старостатів. Не було прийнято рішення щодо старости у Зеремлянському старостаті. Обов’язки покладено на Суємецького старосту. Це стане своєрідним експериментом, адже рано чи пізно на законодавчому рівні нас жде укрупнення старостинських округів. Вітаю новопризначених старост Володимира Вітюка, Миколу Деревянченка, Вододимира Дейнеку та Миколу Гайдайчука. Бажаю гідно виконувати свої обов’язки на благо мешканців громади.

З повагою
Олександр Мігей, Баранівський міський голова   
     

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com