ukhybezh-CNzh-TWnleneoetkadeitlvltnopl

Система реабілітаційної допомоги дітям з інвалідністю та дітям, які належать до групи ризику щодо отримання інвалідності базується на основних принципах діяльності: своєчасності, безперервності, послідовності та доступності в наданні комплексної реабілітаційної допомоги.

Масаж має різнобічний вплив на організм дитини. Він нормалізує роботу нервової системи, прискорює рух лімфи, сприяючи таким шляхом більш швидкому звільненню тканин від продуктів обміну, тобто відпочинку м'язів, покращує кровопостачання м'язів, уповільнює їх атрофію. Прийоми масажу залежать від форм порушеннь опорно-рухового апарату і стану окремих груп м'язів.

У багатофункціональному центрі реабілітації УСЗН Баранівської міської ради використовуються такі види масажу:

Лікувальний масаж – характеризується дієвим знеболюючим ефектом. В результаті нескладних маніпуляцій поліпшується відтік крові і лімфи до тканин і хребта, знімаються м’язові спазми, а процес одужання пришвидшується.

Загальний масаж – допомагає зняти стрес, напруження, усуває біль в спині та інших частинах тіла, розслабляє і відновлює м’язи після фізичного навантаження, наповнює силою, енергією та бадьорістю.

Масаж для немовлят – сприяє нормалізації м’язового тонусу та розвитку моторики. Оскільки в перші місяці після народження у дітей м’язи знаходяться в стані фізіологічного гіпертонусу, масаж дозволяє зняти м’язову напругу у дитини. Окрім цього, він позитивно впливає на розвиток опорно-рухового апарату, серцево-судинної, дихальної  системи, ЦНС, нормалізує фізіологічні процеси в організмі дитини.

Класичний ручний логопедичний масаж – впливає на стан м’язів, нервів, кровоносних судин і тканин периферичного мовленнєвого апарату.

Точковий логопедичний масаж – має локальний вплив розслаблюючим чи стимулюючим способом на біологічно активні точки.

Центр реабілітації знаходиться за адресою: м. Баранівка, вул. Звягельська, 66. Телефон для довідок: 0968043104

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com