ukhybezh-CNzh-TWnleneoetkadeitlvltnopl

Доброго дня, шановні мешканці громади!

Кожен робочий день у міській раді вельми насичений, напружений і вимагає неабияких зусиль.

У п’ятницю відбулась чергова сесія, на яку виносилося багато питань порядку денного. У зв’язку з тим, що надійшла велика кількість заяв від людей, перед сесією довелось проводити три засідання земельної погоджувальної комісії, на яких детально обговорювалась кожна заява, а з спірних питань запрошувалися заявники і заслуховувалась їхня позиція. Не по усіх заявах були прийняті рішення. Деякі люди лишились незадоволені, але у кожному випадку на це існує об’єктивна причина.

Упродовж минулого тижня і сьогодні пройшли збори громадян з обговорення кандидатур старост у Марківському, Зеремлянському, Суємецькому, Рогачівському та Смолдирівському старостатах. Мешканці вислухали бажаючих працювати на цих посадах, задавали запитання і віддали свої голоси за тих кандидатів, кого вважають гідними представляти їхні інтереси в Баранівській міській раді та покращувати життя в населених пунктах. Кандидати на посади старост за моїм поданням будуть винесені на затвердження сесії.

Під минулим моїм дописом серед інших коментарів було прохання освітити кінець села Глибочок вздовж траси до межі з Хмельницькою областю та допомогти з ремонтом містка в селі Острожок. Повідомляю про те, що на цьому тижні заплановані роботи з освітлення, а трохи пізніше господарським способом відремонтуємо й місток.

Щодня працюємо над очищенням річки Хомора та зрізають аварійні дерева. Роботи там вистачить до кінця місяця, а можливо й довше. Радує те, що зараз немає смороду, який докучав раніше людям. Якщо Понінківська фабрика запустить свої очисні працювати стовідсотково, а ми почистимо річку, то можна сподіватись на виправлення ситуації. Відрадно, що з державного бюджету Баранівській міській раді виділяється 1,5 млн грн. Ми плануємо через процедуру тендерних закупівель за ці кошти придбати комбайн, який чистить русло річок.  

Щодо стану  доріг. Вулиці Звягельську та Першотравенську в Баранівці підремонтовано за рахунок Служби автомобільних доріг України в Житомирській області. Раніше в кожен старостат було вивезено по 2 машини суміші на підсипку доріг, а на цьому тижні підсипатимуться критичні ділянки в Баранівці. Після здійснення розрахунків за виконання поточних ремонтів плануємо продовжити ремонти вулиць з асфальтобетонним покриттям. У суботу я побував на будівництві дороги Кашперівка – Жари. Вже зроблено 2.7 км і роботи тривають.

Успішно освоюється перший транш у сумі 3,7 млн грн, що надійшов в рамках фінансування нашого проекту-переможця конкурсу ДФРР. На другому поверсі торгово-тренінгового центру вже встановлено вікна та виконано ряд інших робіт.  

У суботу в міському будинку культури ім. А.Пашкевича відбулись урочистості до Дня медичного працівника. Важко переоцінити значення цих людей у житті кожного з нас. Мабуть саме тому на заході було вручено багато грамот, подяк і подарунків від Верховної ради України, Житомирської ОДА, Житомирської обласної ради, Новоград-Волинської РДА, , Новоград-Волинської районної ради, Баранівської міської ради, КНП «Баранівська ЦРЛ» та КНП «Центр ПМСД». Від себе особисто ще раз висловлюю слова вдячності усім медичним працівникам за їх нелегку роботу.

Упродовж цього тижня будемо активно готуватися до відзначення Дня Конституції України та Дня молоді. 28 червня біля пам’ятника Т. Г. Шевченку плануються урочистості до Дня Конституції, а святкування Дня молоді відбудеться 27 червня у міському парку та пройде у формі фестивалю фарб Холі. Окрім обсипання порошковою натуральною фарбою, планується святкова хода випускників шкіл, концертна програма, футбол, відкриті тренування з боксу і фітнесу, дитячі атракціони, торгівля тощо. Надіюсь, що  цей день принесе багато позитиву мешканцям нашої громади, адже за період карантину всі ми скучили за масовими заходами.   

З повагою
Олександр Мігей, Баранівський міський голова  

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com