ukhybezh-CNzh-TWnleneoetkadeitlvltnopl

Багатофункціональний центр реабілітації управління соціального захисту населення запрошує на реабілітацію дітей, які потребують послуг реабілітації та раннього втручання. Призначенням Центру реабілітації УСЗН Баранівської міської ради є здійснення комплексу реабілітаційних заходів, що спрямовані на повернення умов для всебічного розвитку дітей з інвалідністю та дітей, які належать до групи ризику щодо отримання інвалідності, засвоєння ними знань, умінь, навичок, досягнення і збереження їхньої максимальної незалежності, фізичних, розумових, соціальних здібностей з метою реалізації особистого потенціалу.

Реабілітаційний процес складається з психолого-педагогічної та фізичної реабілітації.

Заходи з фізичної реабілітації:
- система заходів спрямованих на вироблення і застосування комплексів фізичних вправ на різних етапах реабілітації, що забезпечують функціональне відновлення дитини з інвалідністю, виявляють і розвивають резервні і компенсаторні можливості організму;
- класичний масаж - особливий метод у лікувальному масажі, тому що має різноманітні прийоми, дозволяє широко варіювати дозування, візуально контролювати точність виконання прийомів і оцінювати їх результати. Для кожної групи захворювань характерні свої особливі техніки і методики сеансу масажу.
У 2020 році послуги комплексної реабілітації отримали 102 дитини.

Адреса багатофункціонального центру реабілітації: м. Баранівка, вул. Звягельська, 66. Телефон для довідок: 0968043104.

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com