ukhybezh-CNzh-TWnleneoetkadeitlvltnopl

БАРАНІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Житомирської області
 РІШЕННЯ
виконавчого комітету
  

12.05.2022  року                                                                    №  62                                                                                 

Про затвердження висновку
органу опіки та піклування Баранівської міської ради
про надання згоди на поміщення до психоневрологічного
закладу для соціального захисту Коломійчук В.С.

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.23 Закону України «Про психіатричну допомогу», постановою КМУ від 26.06.2019р. № 576 «Порядок надання соціальних послуг особам з інвалідністю, які страждають на психічні розлади», рішенням Баранівського районного суду Житомирської області від 04 березня 2005 року  щодо визнання Коломійчук Віти Сергіївни недієздатною, висновком лікарської – консультативної комісії  комунального некомерційного підприємства «Баранівської центральної районної лікарні» Баранівської міської ради від 10.05.2022р. № 252, розглянувши проект висновку органу опіки та піклування Баранівської міської ради про надання згоди на поміщення до  психоневрологічного закладу для соціального захисту, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:
1. Затвердити висновок органу опіки та піклування  Баранівської міської ради про надання згоди на поміщення до психоневрологічного закладу для соціального захисту Коломійчук Віти Сергіївни, ХХХХ р.н., що додається.
2. Зобов’язати опікуна Коломійчук Ядвігу Йосипівну, після поміщення  до психоневрологічного закладу для соціального захисту її підопічну, Коломійчук Віту Сергіївну, ХХХХ р.н., згідно п.1 ст.72 Цивільного Кодексу України дбати про збереження та використання майна підопічної в її інтересах.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Приймак І.В.

Міський голова                                                   Олександр МІГЕЙ

Керуючий справами (секретар)
виконавчого комітету                                                Тетяна КРАВЧУК

 

 

 

Додаток
до рішення виконавчого комітету
від 12.05.2020 р. № 62                                                  

ВИСНОВОК
органу опіки та піклування  Баранівської міської ради про надання згоди на поміщення до психоневрологічного закладу для соціального захисту
Коломійчук Віти Сергіївни, ХХХХр.н.

Розглянувши заяву Коломійчук Ядвіги Йосипівни, ХХХХХр.н., опікуна, жительки ХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХі про надання згоди органу опіки та піклування на поміщення до психоневрологічного закладу  Коломійчук Віти Сергіївни, ХХХХХр.н., розглянувши пакет документів та заслухавши інформацію представника управління соціального захисту населення міської ради, з’ясовано наступне:
Коломійчук Віта Сергіївна  з 2004 року є інвалідом з дитинства 1 групи безтерміново. Встановлений діагноз: глибока розумова відсталість в ступені помірно вираженої імбецильності з розладами поведінки.  В 2005 р.  Баранівським районним судом Житомирської області Коломійчук В.С., ХХХХ року народження, визнано недієздатною. Останнім часом Віта стала вести себе більш агресивно, що несе загрозу як родичам так і оточуючим. За  станом здоров’я опікун не  в змозі надалі здійснювати постійний сторонній догляд за повнолітньою недієздатною дочкою.
Виходячи з вищевказаного,  керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.23 Закону України «Про психіатричну допомогу», постановою КМУ від 26.06.2019р. № 576 «Порядок надання соціальних послуг особам з інвалідністю, які страждають на психічні розлади», згідно рішення Баранівського районного суду Житомирської області від 04 березня 2005 року  щодо визнання Коломійчук В.С.  недієздатною, висновка лікарської – консультативної комісії  КНП «Баранівської центральної районної лікарні» Баранівської міської ради від 10.05.2022р. № 252, орган опіки та піклування  Баранівської міської ради вважає за доцільне:
    1. Надати опікуну Коломійчук Ядвізі   Йосипівні згоду на поміщення до психоневрологічного закладу для соціального захисту Коломійчук Віту  Сергіївну, інваліда 1  групи з дитинства, недієздатну.
    2. Згідно п.1 ст.72  Цивільного кодексу України зобов’язати опікуна, після поміщення Коломійчук Віти Сергіївни до психоневрологічного закладу для соціального захисту, дбати  про збереження та використання майна підопічної в її інтересах.

Міський голова                                               Олександр МІГЕЙ

 

Протокол засідання виконавчого комітету Баранівської міської ради від 12.05.2022 року

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com