ukhybezh-CNzh-TWnleneoetkadeitlvltnopl

БАРАНІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

виконавчого комітету

29.11.2019                                                                          № 264

Про виведення з прийомної сім’ї

Круть прийомної дитини

Остаповської Ю.І.

 

Керуючись ст.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.253-3 Сімейного кодексу України, п.6 Положення про прийомну сім’ю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2002 року №565, п.54 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 року №866, розглянувши заяву прийомних батьків Круть Віктора Івановича та Круть Тетяни Степанівни, виконавчий комітет міської ради

 ВИРІШИВ:

 

  1. Вивести з 01.12.2019 року з прийомної сім’ї Круть Віктора Івановича та Круть Тетяни Степанівни, жителів ХХХХХХХХХ прийомну дитину Остаповську Юлію Ігорівну, ХХХХХХ р.н. у зв’язку із досягненням нею повноліття.
  2. Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації (Ковбан М.О.) припинити 01.12.2019 року виплату державної соціальної допомоги на особу з числа дітей, позбавлених батьківського піклування Остаповську Ю.І. та грошового забезпечення на дитину прийомній матері Круть Т.С.
  3. Службі у справах дітей міської ради (Кучинська І.В.) забезпечити видачу прийомними батьками документів особі з числа дітей, позбавлених батьківського піклування Остаповській Ю.І.
  4. Службі у справах дітей міської ради (Кучинська І.В.) підготувати зміни до Договору №4 про влаштування дітей на виховання та спільне проживання у прийомній сім’ї від 01.04.2019 року.
  5. Внести зміни до рішення виконавчого комітету від 29.03.2019 року №82 «Про створення прийомної сім’ї Круть і влаштування на виховання та спільне проживання дітей Лебігу О.О., Остаповську Ю.І.»,  а саме:

            у пункті 2 виключити слова та цифри «та Остаповську Юлію Ігорівну, 30.11.2001 р.н.»;

            у пункті 4 виключити слова «та Остаповську Юлію Ігорівну»;

  1. Управлінню соціального захисту населення міської ради (Цицюра В.О.) забезпечити соціальний супровід особи з числа дітей, позбавлених батьківського піклування Остаповської Ю.І.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на керуючого справами виконкому Л.Л. Куцан.

 

Перший заступник міського голови                                                           Н. В. Кокітко

 

Керуючий справами виконкому                                                                  Л. Л. Куцан

 

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com