ukhybezh-CNzh-TWnleneoetkadeitlvltnopl


    
БАРАНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
РІШЕННЯ
виконавчого комітету

6.11.2018                                                                                                                  № 232

Про взяття на соціальний квартирний облік
особи, з числа дітей-сиріт
Друга О. С.

            Розглянувши протокол засідання житлової комісії Баранівської міської ради № 14 від  5 листопада 2018  року, керуючись ст. 39  Житлового кодексу України та ст. 33 Закону України «Про забезпечення організаційно – правових умов соціального захисту дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту житлових прав дітей-сиріт та дітей,позбавлених батьківського піклування, а також осіб з їх числа», керуючись ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пунктом 22 постанови ради Міністрів Української РСР і Української Республіканської Ради професійних спілок від 11 грудня 1984р. №470 «Про затвердження Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР», виконавчий комітет міської ради:

В И Р І Ш И В:
1.    Взяти на соціальний  квартирний облік на позачергове отримання соціального житла Друга Олега Сергійовича, особу з числа дітей-сиріт, ХХХХХХХ, який проживає  за адресою: ХХХХХХХ та не забезпечений житлом.
2.    Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчого органу ради Савчука В.А.


Міський голова                                                                                          А. О. Душко


Керуючий справами виконкому                                                                  Л. Л. Куцан




Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com