ukhybezh-CNzh-TWnleneoetkadeitlvltnopl

Інформуємо, що із 15 серпня 2022 року запрацювала онлайн-платформа Державний аграрний реєстр (ДАР) для аграріїв.

Державний аграрний реєстр – це автоматизована електронна система, створена Мінагрополітики за технічної допомоги Європейського Союзу для ефективного і прозорого розподілу та адміністрування усіх видів підтримки для українських аграріїв, що надаються в межах державних програм, у вигляді грантів від міжнародних партнерів, а також будь-яких інших видів технічної допомоги.
   

Лише зареєстровані в ДАР виробники аграрного сектору зможуть у режимі реального часу отримати доступ до інформації про наявні програми державної підтримки та подати заявку на них онлайн.
   

Зареєструватися в ДАР можуть виробники сільськогосподарської продукції незалежно від розміру, організаційно-правової форми чи напрямів діяльності, для цього потрібен лише електронний підпис.
   

16 серпня 2022 року затверджена постанова Кабінету Міністрів України «Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції» (далі Порядок).
   

Відповідно до Порядку отримувачем бюджетних коштів є фермерські господарства та інші виробники сільськогосподарської продукції (далі- отримувачі).
  

Для отримання бюджетних коштів відомості про отримувача повинні бути внесені до Державного аграрного реєстру.
  

Бюджетні кошти надаються для надання підтримки за такими напрямками:
    бюджетна субсидія на одиницю оброблюваних угідь сільськогосподарського призначення (1 гектар) для провадження сільськогосподарської діяльності;
    спеціальна бюджетна дотація за утримання великої рогатої худоби (корів) усіх напрямків продуктивності;
    отримувач може скористатися одноразово одним із визначених у цьому пункті напрямів.
    Бюджетні кошти надаються отримувачам :
    бюджетної субсидії на одиницю оброблюваних угідь сільськогосподарського призначення (1 гектар) для провадження сільськогосподарської діяльності у розмірі – 3100 гривень на 1гектар, але не більше 372 000 гривень для одного отримувача;
     спеціальна бюджетна дотація за утримання великої рогатої худоби (корів) усіх напрямків продуктивності надається на кожну корову, яка перебуває у власності отримувача, ідентифікована та зареєстрована відповідно до законодавства станом на дату подання заявки у розмірі – 5300 гривень на одну корову, але не більше 530 000 гривень для одного отримувача.

Заявки на отримання бюджетних коштів подається програмними засобами Державного аграрного реєстру з 1 вересня поточного року.

Граничний строк подання заявки до Державного аграрного реєстру – 15 листопада поточного року.
   

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com