ukhybezh-CNzh-TWnleneoetkadeitlvltnopl

З метою покращення адміністрування соціальних послуг на віддалених робочих місцях та  виконання наказу Мінсоцполітики  № 890 « Про деякі питання діяльності об’єднаної  територіальної  громади щодо соціальної підтримки населення та захисту прав дітей» від 14.06.2018р.  10. 10. 2018 р. в залі засідань Баранівської міської ради відбулось навчання для діловодів старостинських округів, які здійснюють прийом громадян щодо надання консультацій та прийому документів по всім видам соціальних допомог за участі старост.

Навчання провела начальник відділу допомог  Управління праці та соціального захисту населення  Баранівської РДА  Лисюк Наталія Володимирівна, яка розповіла про деякі зміни в законодавстві щодо прийому документів по кожній із соціальних послуг  окремо.

Діловоди отримали відповіді на свої запитання.

Спільно з начальником управління соціального захисту населення Баранівської міської ради Цицюрою Володимиром Олександровичем було узгоджено певні моменти щодо роботи фронт- та бек-офісів в частині спрощення системи отримання заявником на соціальну послугу  довідок з дотичних організацій в електронному вигляді за запитом.

  • mDSC_0160
  • mDSC_0161
  • mDSC_0162
  • mDSC_0163
  • mDSC_0164

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com