ukhybezh-CNzh-TWnleneoetkadeitlvltnopl

Відділ фінансів Баранівської  міської  ради  оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста - головного бухгалтера  відділу фінансів Баранівської міської ради.
Вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування  не нижче ступеня магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою, стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 3 років.

Особи, які відповідають вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії документи, передбачені постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців» від 15 лютого 2002 року №169:
–    заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника зі встановленими законодавством обмеження щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби;
–    заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками;
–    2 фотокартки розміром 4 х 6 см.;
–    документи про освіту;
–    декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2019 рік (надається у вигляді роздрукованого примірника заповненої декларації на офіційному вебсайті НАЗК);
–    паспорт громадянина України;
–    довідка про присвоєння ідентифікаційного номера;
–    письмову згоду на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
–    військовий квиток (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);
-    довідка про допуск до державної таємниці (у разі наявності);  
–    копію трудової книжки.

Документи для участі у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: м. Баранівка, вул. Соборна, 20 (3-й поверх,відділ фінансів).

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com