ukhybezh-CNzh-TWnleneoetkadeitlvltnopl

Законом передбачено кілька нововведень, зокрема, визначено нову класифікацію житлово-комунальних послуг, в тому числі і послуг водопостачання та водовідведення, нову систему взаємовідносин, що виникатимуть у процесі надання та споживання цих послуг, передбачено різні моделі договірних відносин у сфері комунальних послуг, а також визначено особливості укладання, зміни і припинення договорів про надання комунальних послуг у багатоквартирному будинку.

У повному обсязі Закон було введено в дію в травні минулого року, а це означає, що співвласники багатоквартирних будинків незалежно від обраної ними форми управління багатоквартирним будинком зобов’язані прийняти рішення про модель організації договірних відносин.

Своїм абонентам КП «Баранівка міськводоканал» пропонує 3 моделей договорів на вибір:  для індивідуальних споживачів,  договір для колективного споживача та колективний договір для співвласників багатоквартирного будинку.

Для неактивних громадян, які самостійно не оберуть одну з моделей організації договірних відносин, за замовчуванням буде укладено індивідуальний договір про надання послуг водопостачання та водовідведення.

Звертайтеся в КП «Баранівка міськводоканал», кімната 4, пров.Кооперативний,2 (готель), м.Баранівка.

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com