ukhybezh-CNzh-TWnleneoetkadeitlvltnopl

ПОЛОЖЕННЯ

про проведення конкурсу на кращий ескіз

логотипу багатофункціонального реабілітаційного центру

І. Загальні положення

 1.1. Положення про проведення конкурсу на створення кращого ескізу логотипу багатофункціонального реабілітаційного центру управління соціального захисту населення Баранівської міської ради (далі – Положення) визначає порядок, строки та умови проведення конкурсу на створення кращого ескізу логотипу багатофункціонального реабілітаційного центру, вимоги до його учасників, конкурсних робіт, нагородження переможця тощо.

1.2 Логотип - будь-яка комбінація буквено-графічних зображень, утворених поєднанням символів, літер, абстрактних варіацій різних комбінацій кольорів, форм і структур, яка здатна передати основні функції реабілітаційного центру. Постійний графічний, образотворчий або об'ємний знак, комбінований із зображенням, літерами, цифрами або без них.

1.3. Організатором конкурсу є управління соціального захисту населення Баранівської міської ради Житомирської області.

1.4.    Конкурс проводиться в наступні етапи та строки:

1 етап – подача заявки на участь у конкурсі – з 12.08.2019 до 27.08.2019; 

2 етап – перевірка конкурсних робіт на відповідність заявленим вимогам та обрання із них кращих  – з 28.08.2019 по 29.08.2019;

3 етап – голосування членів конкурсної комісії за кращий ескіз логотипу багатофункціонального реабілітаційного центру –  29.08.2019.

1.5. Конкурсні роботи, подані після закінчення терміну, зазначеного у пункті 1.4 цього Положення, а також ті, які не відповідають вимогам розділу 4 та 5 цього Положення, до участі у конкурсі не допускаються.

1.6. Управління соціального захисту населення Баранівської міської ради залишає за собою право змінити строки проведення конкурсу, а також скасувати конкурс у разі відсутності конкурсних робіт, що відповідають вимогам розділу 4 та 5 цього Положення.

ІІ. Мета і завдання конкурсу

2.1. Конкурс проводиться з метою визначення найкращої конкурсної роботи зі створення ескізу логотипу багатофункціонального реабілітаційного центру управління соціального захисту населення Баранівської міської ради .

2.2. Завданнями конкурсу є: відбір та затвердження логотипу багатофункціонального реабілітаційного центу з метою популяризації його серед населення.

ІІІ. Порядок участі в конкурсі

3.1. У конкурсі можуть взяти участь жителі Баранівської громади.

3.2. Участь у конкурсі безкоштовна.

3.3. Для участі у конкурсі особа чи група осіб подають заявку, зразок якої додається, та документи визначені розділом 3 цього Положення.

 3.4. Учасники можуть подати як один, так і декілька ескізів.

3.5. Подача учасником конкурсної роботи означає його згоду на її подальше редагування та використання з метою проведення конкурсу, а також на обробку персональних даних.

 3.6. У разі надсилання конкурсних робіт електронною поштою учасник надсилає усі документи в електронному вигляді згідно з вимогами розділу 5 цього Положення.

ІV. Вимоги до конкурсних робіт

 4.1. Ескіз логотипу багатофункціонального реабілітаційного центру повинен бути виконаний на аркуші паперу формату А4. Робота має бути зображена в кольорі. Допускаються різні техніки виконання, в тому числі й комп’ютерна графіка.

4.2.  Ідея ескізу багатофункціонального реабілітаційного центру повинна відображати характерні особливості та завдання реабілітаційного центру.

V. Вимоги до комплекту конкурсних робіт

 5.1. На конкурс зі створення ескізу логотипу багатофункціонального реабілітаційного центру учасник подає (надсилає) наступні документи:

- заявку на участь у конкурсі (зразок додається);

- кольорове зображення ескізу логотипу багатофункціонального реабілітаційного центру (на аркуші паперу формату А4 або в електронному вигляді у форматі jpg, png, gif з розширенням не менше 600 dpi);

- короткий опис ескізу логотипу багатофункціонального реабілітаційного центру (на аркуші паперу формату А4 або в електронному вигляді у форматі doc, docx).

VI. Порядок подачі та допуск до участі конкурсних робіт

6.1. Конкурсні роботи подаються особисто або надсилаються через поштове відділення зв’язку до управління соціального захисту Баранівської міської ради на адресу: вул. Соборна,12, м. Баранівка, Житомирська обл., 12701.

6.2. Конкурсні роботи, що подаються в електронному вигляді, надсилаються на електронну скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з поміткою у назві теми листа «Ескіз логотипу».

6.3. Конкурсні роботи оцінюватимуться за 12 (дванадцяти) бальною системою.

VIІ. Нагородження переможців конкурсу

7.1. Переможцем конкурсу є особа, чия конкурсна робота, набрала найбільшу кількість балів та голосів за підсумками голосування членів конкурсної комісії за кращий ескіз логотипу багатофункціонального реабілітаційного центру.

7.2. Переможець у конкурсі на кращий ескіз логотипу багатофункціонального реабілітаційного центру за розпорядженням міського голови нагороджується грамотою виконавчого комітету міської ради.

 

 

Зразок заявки на участь у конкурсі:

 

 Управління соціального захисту населення   Баранівської міської ради 

 

Вул.Соборна,12, м. Баранівка, Житомирська обл.12701,

 

_____________________________

   прізвище,  ім’я,  по батькові 

 

_____________________________

  місце  проживання  

 

_____________________________

 контактний  телефон  

 

______________________________

електронна  пошта

 

 

 

 

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com