ukhybezh-CNzh-TWnleneoetkadeitlvltnopl

Повідомлення

Відповідно до ст. 21 ЗУ «Про регулювання містобудівної діяльності» та Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні  ПКМУ №555 від 25.05.2011 року Баранівська міська рада  інформує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації Детального плану території земельної ділянки в місті Баранівка по вулиці Івана Франка для зміни цільового призначення з земель сільськогосподарського призначення для ведення особистого селянського господарства на землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій», затвердженого рішенням Баранівської міської ради 21 сесії 8 скликання від 21.06.2018р. No1241 зі змінами. Проектом ДПТ розробляється з метою розміщення електростанції з використанням сонячної енергії (ФЕС) з наступними основними техніко-економічними показниками об’єкту:

1

2

3

Місце розташування об’єкту

Встановлена потужність станції

Сумарна пікова потужність фотоелектричних панелей

Житомирська обл. м. Баранівка

10000 кВт

13002 кВт

4

Загальна кількість працюючих

9 чоловіки, з яких охорона – 6 чол., оперативний електротехнічний персонал- 3 чол.. Змінами.

5

Витрати на охорону навколишнього природного середовища, відновлювані та компенсаційні заходи

Не передбачаються

6

7

8

9

10

11

12

13

Тривалість будівництва

Розрахунковий річний виробіток електроенергії

Річна потреба об’єкта в ресурсах на технологію

Річна потреба об’єкта на власні потреба

-електроенергії (власні потреби)

- вода

Площа земельної ділянки ФЕС

Екологічні наслідки

3 місяці

13,717 млн. кВт/г

Відсутня

Розраховується проектом будівництва

304 тис.кВт/г

17,5 м.куб

24 га

Відсутні. Об’єкт санітарно-захисних зон – не утворюється.

Кількість фотогальванічних панелей номінальною потужністю 370 Вт – 35140 шт. Кількість інверторних станцій номінальною потужністю 2500 кВт типу PVIS.2500 – 4 шт.. Розподільчий пристрій 10 кВт – 1 шт. Адіністративно-побутова будівля – 1 шт.

Проект ДПТ розробляється ФОП Микитенко В.А. , архітектор Микитенко Василь Андрійович (АА 003316 від 13.07.2016 р.), на підставі Рішення Баранівської міської ради № 1930 від 12.06.2019 року. Замовник ДПТ Баранівська міська рада. Фінансування робіт здійснюється за рахунок ТОВ «САНВІН 11». З текстовими та графічними матеріалами можна ознайомитися у Баранівській міській раді та на сайті Баранівської міської ради (http://otg.mrada-baranivka.gov.ua). Відповідальний за організацію розгляду пропозиції – провідний спеціаліст містобудування та архітектури відділу містобудування, архітектури, земельних ресурсів та комунальної власності Баранівської міської ради - Дерев’янчук Григорій. Строк подання пропозицій - з 10.07.2019р. і строк завершення розгляду пропозицій 09.08.2019 р..

09.08.2019 року в приміщенні Баранівської м.р.12:00 год  відбудуться громадські слухання (презентація, прилюдне експонування, публічні конференції тощо). Запрошуємо всіх зацікавлених осіб. Пропозиції для проектів містобудівної документації мають право подавати: 1) повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої  розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні; 2) юридичні особи, об’єкти нерухомого майна, яких розташовані на території, щодо якої  розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні; 3) власники та користувачі земельних ділянок розташованих на території, щодо якої  розроблено відповідний проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях; 4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію; 5) народні депутати України; депутати відповідних місцевих рад. Пропозиції подані після встановленого органом місцевого самоврядування строку, залишаються без розгляду.

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com