ukhybezh-CNzh-TWnleneoetkadeitlvltnopl

1.    Про міський бюджет на 2019 рік.
2.    Про план роботи виконавчого комітету міської ради на І квартал 2019 року.
3.    Про внесення змін до рішення виконавчого комітету №4 від 31.01.2018 «Про затвердження тендерного комітету у новому складі».
4.    Про внесення змін до рішення виконавчого комітету №270 від 21.12.2017 «Про затвердження Положення про Громадську раду виконавчого комітету міської ради та її складу у новій редакції».
5.    Про надання статусу дитини-сироти та призначення піклувальника над нею.
6.    Про здійснення правочинів з нерухомим майном дітей, право власності або право користування яким мають діти.
7.    Про доцільність позбавлення батьківських прав.
8.    Про визначення та затвердження підприємств, переліку об’єктів на території Баранівської об’єднаної територіальної громади, на яких будуть відбувати громадські та суспільно - корисні роботи особи, яким призначено такий вид покарання та стягнення.
9.    Про визначення місць для розміщення засобів пересувної дрібно-роздрібної торгівлі на території м. Баранівки на період новорічних
і різдвяних свят та проведення святкових продовольчих ярмарків.
10.     Про погодження проведення суцільної санітарної рубки на території  ДП «Романівський лісгосп АПК» та ДП «Баранівське ДЛМГ».
11.    Розгляд заяв на будівництво, реконструкцію приміщень, інших об’єктів, а також на легалізацію самочинно збудованих приміщень.
12.    Розгляд заяв, звернень громадян, клопотань підприємств, установ, організацій з інших питань, що входять до компетенції виконавчого комітету.
13.    Різне.
На засідання виконавчого комітету запрошуються керівники підприємств, організацій, установ, громадських організацій та представники засобів масової інформації.
Проекти рішень можна отримати для ознайомлення в керуючого справами виконкому Куцан Людмили Леонідівни.

 

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com