ukhybezh-CNzh-TWnleneoetkadeitlvltnopl

    1. Про хід виконання рішення 5 сесії 8 скликання Баранівської міської ради від 06.04.2017 №232 «Про затвердження Комплексної програми забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку у Баранівській ОТГ на 2017-2020 роки» зі змінами, затвердженими рішенням 8 сесії 8 скликання від 17.07.2017 №462.  
    2. Про затвердження плану діяльності Баранівської міської ради та її виконавчого комітету з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік.
3. Про затвердження плану роботи Баранівської міської ради на І півріччя 2019 року.
4. Про затвердження структури виконавчого апарату Баранівської міської ради у новій редакції.
    5. Про внесення змін до міського бюджету на 2018 рік..
    6. Про міський бюджет на 2019 рік..
    7. Про затвердження програми підтримки установ ветеринарної медицини Баранівської районної державної лікарні ветеринарної медицини, які розміщені на території Баранівської ОТГ на 2019 рік
8. Про надання дозволу на виготовлення  проектно-кошторисної документації на «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул.Шевченка  в м.Баранівка  Житомирської  області».
    9. Про надання дозволу на виготовлення  проектно-кошторисної документації на «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул.Степанюка  в м.Баранівка  Житомирської  області»
    10. Про надання дозволу на списання основних засобів з балансу Баранівської міської ради.
    11. Про внесення змін до рішення 21 сесії 8 скликання №1248 від 21.06.18року « Про затвердження переліку проектів реалізація яких запланована на 2018 рік за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури Баранівської об’єднаної територіальної громади».
    12. Про надання дозволу на укладання договору Позички автомобіля.
    13. Про затвердження структури та штатної чисельності відділу культури, сім’ї, молоді та спорту Баранівської міської ради в новій редакції.
    14. Про затвердження Положення про відділ культури, сім’ї, молоді та спорту Баранівської міської ради в новій редакції.
    15. Про затвердження та подання на конкурсний відбір інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2019 році, Проекту міської  ради «Розвиток бізнес середовища Баранівської міської  ОТГ (Будівництво прозорого офісу з блокованими приміщеннями торгово-тренінгового центру за адресою: вул. Звягельська, 7 Б, м. Баранівка, Баранівський район, Житомирська область)».
    16. Питання комунальної власності
    17. Земельні питання
    18. Різне.
    
    На сесію запрошуються депутати Житомирської обласної ради, депутати Баранівської районної ради, голова Баранівської районної ради, голова Баранівської райдержадміністрації, члени виконавчого комітету Баранівської міської ради, в.о. старост, керівники структурних підрозділів міської ради, підприємств, організацій, установ, громадських організацій та представники засобів масової інформації.

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com