ukhybezh-CNzh-TWnleneoetkadeitlvltnopl

Запрошуємо дітей віком від 4 років та дорослих тренуватися у різновікових групах:
- підготовча (дитячий садок з 3-х років)
- молодша
- старша.
Члени секції беруть участь у змаганнях різних рівнів, у літніх та зимових спортивних таборах, атестуються на пояси.
Тренування проводить голова Баранівського осередку Кіокушинкай карате Хонарік Айківна Сароян у Баранівській гімназії та в Баранівському садочку «Сонечко».
Контактний тел.:0977021819 — с Хонарик Сароян.

Департамент агропромислового розвитку та економічної політики Житомирської ОДА інформує про те, що 5-10 листопада 2019 року в Шанхаї відбудеться Друга виставка імпортних товарів і послуг – China International Import Expo – найбільший захід Китаю за підтримки керівництва та Уряду Китаю, урядів провінцій, міністерств і відомств, дипломатичних місій країни за кордоном та профільних асоціацій.

Про ще одне нововведення, яке запрацювало в Баранівському комунальному некомерційному підприємстві «Центр первинної медико-санітарної допомоги» повідомила головний лікар цієї установи Тетяна Пісчанська.

Відтепер не потрібно стояти у черзі, аби потрапити на прийом до лікаря, бо Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Баранівської міської ради запровадило онлайн запис на прийом через систему «Поліклініка без черг».  

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com