ukhybezh-CNzh-TWnleneoetkadeitlvltnopl

Особистий прийом відбудеться о 10 годині в приміщенні Новоград-Волинської місцевої прокуратури за адресою вул.  Європейська,24 м.Баранівка.

У разі необхідності, громадяни можуть заздалегідь записатися на прийом. Для цього необхідно звернутися в приймальню прокуратури за вищевказаною адресою або повідомити свої дані та суть порушеного питання за телефоном (0-41-44 ) 4-24-39. 

Просимо допомогти знайти вандалів, які пошкодили теплицю, встановлену в Полянківській ЗОШ І-ІІІ ст.

Телефонуйте на гарячу лінію Баранівської міської ради за номером 067-466-16-66.

"Героїв" усі маєть знати в обличчя!

Відповідно до ст. 51 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» 20.11.2018 року о 10:00 год. у залі засідань міської ради за адресою вул. Соборна, 20, м. Баранівка відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Баранівської міської ради на якому будуть розглядатися наступні питання порядку денного:

Згідно з пунктом 25 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, затверджених постановою ради Міністрів Української РСР і Української республіканської ради професійних спілок від 11.12.84 № 470 щорічно з 1 жовтня по 31 грудня проводиться перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку за місцем проживання у виконавчому комітеті Баранівської міської  ради.

Баранівська міська рада спільно з Баранівською комунальною центральною районною лікарнею оголошує акцію «Допоможи лікарні овочами».

За побажаннями відвідувачів з початком осінньо-зимового періоду змінюється режим роботи Баранівської міської лазні.

З 10 листопада 2018р. лазня щосуботи працюватиме з 14:00 до 20:00.

КП «Баранівка міськводоканал» 

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com