ukhybezh-CNzh-TWnleneoetkadeitlvltnopl

Баранівська міська рада оголошує конкурс на право оренди  нежитлового приміщення  площею 7,5 кв.м., розташованого за адресою: Житомирська область Баранівський район м.Баранівка  вул. Тищика,5  для розміщення офісу щодо надання юридичних послуг населенню

Відповідно до ст. 51 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» 31.07.2019 року о 10:00 год. у залі засідань міської ради за адресою вул. Соборна, 20, м. Баранівка відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Баранівської міської ради на якому будуть розглядатися наступні питання порядку денного:

Мобільні сервісні центри МВС – це пересувні сервісні центри, що працюють за графіком у віддалених населених пунктах, де немає стаціонарних сервісних центрів МВС.

Інформуємо Вас, що з настанням літнього періоду кількість відвідувачів в міській лазні значно скоротилась. Відповідно суттєво зросли видатки на надання і так збиткових  послуг.
Тому прийнято рішення зменшити збитки по лазні шляхом встановлення до 01.09.2019р. наступного графіку роботи (робочі дні):
-    13 липня;
-    27 липня;
-    10 серпня;
-    24 серпня.

Дякуємо за розуміння.

КП "Баранівка міськводоканал"
 

 

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com