ukhybezh-CNzh-TWnleneoetkadeitlvltnopl
Благодійні фонди та громадські організації Житомирської області мають можливість виграти грант на реалізацію свого проекту 30 000 гривень в рамках соціального проекту “Дельта Милосердя” . Проект створено для підтримки благодійних фондів України.

В межах цього проекту фонд або організація мають змогу виграти грант в таких 
номінаціях
- “Благодійний проект” – грант у 20 000 грн на його реалізацію або співфінансування;
-
“Візитка Фонду” – 10 000 грн на адміністративні потреби.

Участь безкоштовна!

Для участі необхідно:
1. Подати заявку на участь у конкурсі (обов`язково). 
2. Розмістити на 
сайті БФ або ГО новину про те, що вони беруть участь у проекті “Дельта Милосердя” з активним посиланням на сторінку грантонадавача з умовами конкурсу https://deltafinance.com.ua/delta-miloserdya/ (обов`язково)
3. Підготувати благодійний проект, у межах бюджету гранта, чи “візитку” свого фонду (в залежності від вашого вибору у номінаціях).

Взяти аплікаційні форми для проекту та “візитки”, ознайомитися детальніше з умовами проекту та членами журі можна на сторінці проекту https://deltafinance.com.ua/delta-miloserdya/

Проекти та візитки організацій прийматимуться до 17 грудня 2019 року включно.
 

 

Відповідно до п.8 ч.4 ст.42, п.4 ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  п.1 ст.32 Регламенту міської ради 06 грудня  2019 року о 14:00 год в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання тридцять восьмої сесії  восьмого скликання з наступним порядком денним:
    1. Про внесення змін до міського бюджету Баранівської міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.
    2. Про затвердження звіту за 9 місяців 2019 року про виконання міського бюджету Баранівської міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік
    3. Про затвердження розпоряджень міського голови прийнятих у міжсесійний період
    4.  Про затвердження плану діяльності Баранівської міської ради та її виконавчого комітету з підготовки проектів регуляторних актів на 2020 рік.
5. Про  затвердження плану роботи Баранівської міської ради на І півріччя 2020 року.
    6.  Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через центр надання адміністративних послуг Баранівської міської ради (в новій редакції)
7. Про затвердження Положення про спостережну раду КНП «Баранівська центральна районна лікарня»
    8. Про хід виконання міської (комплексної) цільової соціальної Програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2018-2022 роки, затвердженої рішенням 16 сесії 8 скликання 22.12.2017 р. №785.
    9. Про затвердження Порядку про найменування та перейменування вулиць, провулків, площ, скверів та інших об’єктів на території Баранівської міської об’єднаної територіальної громади.  
10. Про надання дозволу відділу освіти Баранівської міської ради на передачу частини приміщень для потреб КНП «Центр ПМСД».
11. Про надання дозволу на укладення договору Позички автомобіля.
12. Про передачу матеріальних цінностей з балансу Баранівської міської ради на баланс відділу освіти Баранівської міської ради.
    13. Про прийняття на баланс Баранівської міської ради бетонної огорожі по вул.Заграда с.Климентіївка від ТОВ «БІО ФЕРМА «КЛИМЕНТАЛЬ».
    14. Про передачу матеріальних цінностей з балансу Баранівської міської ради на баланс КУ «Агенція місцевого органічного розвитку - АМОР».
    15. Про виконання «Програми соціального і економічного розвитку Баранівської міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік» за 9 місяців 2019 року.
16. Питання комунальної власності1.
    17. Земельні питання
    18. Різне.
     На сесію запрошуються депутати Житомирської обласної ради, депутати Баранівської районної ради, голова Баранівської районної ради, голова Баранівської райдержадміністрації, члени виконавчого комітету Баранівської міської ради, в.о. старост, керівники структурних підрозділів міської ради, підприємств, організацій, установ, громадських організацій та представники засобів масової інформації.

Розпочато громадське обговорення питання присвоєння імені захисника Вітчизни Коростинського Олександра Віталійовича Острожецькій загальноосвітній школі І-ІІ ступенів Баранівської міської ради.
Пропозиції надсилайте на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., або на поштову адресу: Відділ освіти, вул.Соборна,20, м.Баранівка, 12701 до 20.01.2020 року.

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com