ukhybezh-CNzh-TWnleneoetkadeitlvltnopl

Звернення громадян

Заповніть звернення і натисніть кнопку "Відправити"

Міський голова Анатолій Душко разом із своїм першим заступником 23 січня зустрічалися з народним депутатом Дмитром Костюком і обговорили чимало важливих питань. Особлива увага зверталася на потребу збереження та оснащення лікарні. Також говорили про ремонт доріг, відкриття прозорого офісу й сироварні та про приїзд посла Євросоюзу для ознайомлення з ходом реалізації проекту «Молодіжний кластер органічного бізнесу Баранівської міської ОТГ».

Керівники Баранівської ОТГ передали народному депутату листи-звернення, які публікуємо нижче.

27 січня в Україні як і у світі - Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. У Баранівці до пам’ятного знаку жорстоко знищеним євреям поклали квіти і вшанували пам’ять жертв Голокосту хвилиною мовчання.

Що ж найбільше хочуть громадяни? Напевно покращень у їхньому житті, змін на краще в місті, селищі, селах. Але усі ми розуміємо, що для цього потрібні кошти. Збільшення доходів місцевих бюджетів – це чи не найважливіший чинник розвитку в громадах. Саме про це йшла мова під час зустрічі міського голови Анатолія Душка з представниками бізнесу Полянківського старостату.

Відповідно до рекомендацій спеціалістів Житомирського центру СССДМ у громаді й надалі здійснюватиметься соціальна робота з метою мінімізації та профілактики складних життєвих обставин у сім’ях, що потребують підтримки і сторонньої допомоги.

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com