ukhybezh-CNzh-TWnleneoetkadeitlvltnopl

Звернення громадян

Заповніть звернення і натисніть кнопку "Відправити"

На громадські слухання, які відбулися 16 січня 2019 року в Старій Гуті прийшли 52 жителі цього села, журналісти житомирського телебачення і місцевої газети та представники Баранівської міської ради.  

11 січня 2019 року в залі засідань Баранівської міської ради за ініціативи управління соціального захисту населення Баранівської міської ради відбулась нарада за участі управління праці та соціального захисту населення Баранівської РДА та уповноважених осіб старостинських округів. Навчальний семінар для діловодів  проводився у зв’язку із змінами у чинному законодавстві щодо порядку призначення житлових субсидій.

 Про роботу структурних підрозділів Баранівської міської ради

Реєстраційна служба  є  виконавчим органом  Баранівської  міської ради,  утворена   рішенням 1 сесії 8 скликання Баранівської міської  ради №7 від 30.12.2016 “Про утворення та затвердження структури виконавчих органів Баранівської міської ради».
 

Комітет з управління впровадженням Стратегії  розвитку Баранівської міської ОТГ до 2020 року 15 січня розглянув зведений План заходів на виконання у 2019 році Стратегії розвитку Бараніської міської ОТГ до 2020 року і Плану місцевого економічного розвитку Баранівської міської ОТГ (далі Дорожня карта-2019).

Кожен громадянин повинен пам’ятати, що нелегальні трудові відносини не мають юридичних підстав для оплати праці, роботодавець завжди може відмовитися від своїх слів та обіцянок щодо виплати заробітної плати. Роботодавець, який позбавляє права найманого працівника на офіційне працевлаштування, в першу чергу сам порушує закон, а також позбавляє працівника можливості захисту трудових прав, соціальних гарантій на достойний рівень пенсії у майбутньому, зменшує соціальні та економічні можливості місцевих громад!

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com