ukhybezh-CNzh-TWnleneoetkadeitlvltnopl

Звернення громадян

Заповніть звернення і натисніть кнопку "Відправити"

Нині чимало громадян мають проблеми, оформляючи субсидії, пенсію, закордонні паспорти, картки для виплат в банках тощо, у зв’язку із невірно чи неповно вказаними адресами реєстрації у паспортах та неточними записами в домових книгах.

Баранівська дитячо-юнацька спортивна школа 4 грудня 2019 року організувала та провела відкритий чемпіонат з легкої атлетики в закритому приміщенні серед учнів Баранівської громади, приурочений до Дня Збройних Сил України.

Міністерство соціальної політики України спільно з Радою Європи вперше організувало 2 грудня  Форум до Міжнародного дня людей з інвалідністю “Відкритий простір”. Форум об’єднав понад 200 учасників, зокрема, людей з інвалідністю, з порушеннями зору та слуху, та два десятки спікерів, серед яких – міжнародні експерти Ради Європи, представники профільних міністерств, громадських організацій та наукових установ.

Від щирого серця вітаємо вас з Міжнародним днем волонтера!

Підтримку та піклування люди з обмеженими можливостями в Баранівській громаді отримують постійно, а сьогодні, в Міжнародний день людей з інвалідністю, було організовано й проведено ряд заходів.

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com