ukhybezh-CNzh-TWnleneoetkadeitlvltnopl

Звернення громадян

Заповніть звернення і натисніть кнопку "Відправити"

Дякуючи співпраці міського голови Анатолія Душка з благодійними фондами, у Баранівську громаду знову прибув гуманітарний вантаж.

Серед привезеного є засоби реабілітації, одяг, стільці офісні, медичне обладнання, 2 медичні ліжка та 2 тумбочки до них, памперси, стіл для розвезення медикаментів.

Усе привезене передано в комунальну центральну районну лікарню та в управління соціального захисту населення Баранівської міської ради.

До відома: У лікарню вже привезено 24 ліжка.

Це стало можливим завдяки меценату Ірині Демчишиній, яка оплатила придбання табло. Баранівська міська рада щиро дякує Ірині Іванівні за благородний вчинок, котрий покращить спортивну базу громади.

Свою долю коштів на це придбання направив і відділ культури, сім'ї, молоді та спорту, заплативши за рухомий рядок.

Сьогодні налаштували керування таблом і здійснили його пробний запуск.

Знаємо, що апострофу у слові «Звягель» немає. Просто перевіряли чи дозволяє табло його ставити.

Вітаємо Вас зі світлим святом Христового Воскресіння!

Різнокольорові яйця, великодні паски, барвисті листівки та святкові богослужіння знаменують прихід цього великого дня до наших домівок. Нехай частинка тієї радості, яку має весь християнський світ, залишиться з вами на цілий рік і підтримає у важку годину.

Щиро бажаємо, щоб щодня ваші оселі наповнювалися затишком, теплом, благополуччям. Даруйте один одному увагу і турботу, любов і вірність.

Зі Святом Пасхи!

З повагою

Анатолій Душко, міський голова

Наталія Кокітко, депутат обласної ради

Якщо вас запитати що на сьогодні є першою проблемою, яку потрібно вирішувати, то ви, як і я, відповіли б, що це капітальні ремонти, реконструкція та приведення до відповідного стану автомобільних доріг.

Про роботу структурних підрозділів Баранівської міської ради

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com