ukhybezh-CNzh-TWnleneoetkadeitlvltnopl

Завершення року з мінімальним обсягом боргу – такою була мета Баранівської міської ради 8-го скликання у четвертому кварталі 2020 року.

Задля цього проведено ряд заходів, що істотно вплинули на зменшення заборгованості. І маємо результат. Не дивлячись на бюджетну кризу, викликану пандемією COVID-19, обсяг боргу на 01.01.2021 знизився у порівнянні з минулим роком на 84,5 % (з 3,6 млн. грн. до 0,6 млн. грн. - жодних боргів з оплати праці та інших захищених статей видатків немає).

 

Такому результату сприяли  насамперед  оперативно  прийняті  рішення щодо оптимізації штатів. Як наслідок  -  скорочення обсягу видатків на оплату праці. Наступний вагомий чинник - заходи з енергозбереження (контроль за споживанням та  вимушені «віялові» вимикання освітлення вулиць). Наслідок -  відчутна економія  енергоносіїв. Зрештою, не останню роль відіграли погодні умови кінця  2020 року – навантаження на системи освітлення та опалення були мінімальними.

Окрім того, злагоджена співпраця  структурних підрозділів Баранівської міської ради та територіального відділення Державної казначейської служби України  створила належні умови для акумуляції  коштів на рахунку загального фонду  в останній робочий день року. Це в свою чергу забезпечило проведення декількох оплат.

Проте, жодні акумуляції не допомогли б у разі відсутності коштів на рахунках. А їх наявність забезпечили ви – шановні платники податків!

Дякуємо усім сумлінним та відповідальним підприємствам та підприємцям за дотримання обсягів і строків сплати податків. Наші подальші кроки у напрямку нарощування фінансової спроможності будуть і надалі у значній мірі залежати саме від вас.

Тільки разом  ми здолаємо проблеми та відбудуємо економіку Баранівської ОТГ!

З повагою
Олександр Мігей, Баранівський міський голова                                                       

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com