Святковою приємною стало нагородження переможців та учасників уже традиційного конкурсу Баранівської громади «Найкраща ялинкова прикраса»
Баранівський міський голова Олександр Мігей під час відкриття новорічної ялинки привітав конкурсантів і вручив їм грамоти, грошові премії, цукерки та призи.
Дякуємо нашим юним талантам та їх наставникам. Ваші «золоті» руки творять дива!
У конкурсі «Найкраща ялинкова прикраса» у 2020 році перемогли:
І місце
- Вітте Максим – 3 клас – Філія «Зеремлянська гімназія» Баранівського ліцею № 2 ім.О.Сябрук,
- Сушко Ольга Володимиирівна – 5 клас, Баранівський ліцей № 1,
- Романчук Єлизавета – 9 клас, Баранівський ліцей № 1.
ІІ місце
– Острожецький ДНЗ «Дзвіночок», старша група (директор Костриця Наталія Анатоліївна,
– Сус Андрій – 6 клас, Баранівський ліцей № 1,
– Жовтецька Вікторія – 7 клас, Смолдирівська ЗОШ І-ІІІ ст.
ІІІ місце
– Острожецький ДНЗ «Дзвіночок», молодша група (директор Костриця Наталія Анатоліївна),
– Жовтецький Тімофєй – 4 клас, Смолдирівська ЗОШ І-ІІІ ст.,
– Вишнівська Ірина – 7 клас, Острожецька ЗОШ І-ІІ ст. ім.О.В. Коростинського.
Номінація «Трудомісткість виконання»
Ткачова Олександра – 3 клас, Полянківська ЗОШ І-ІІІ ст.
Номінація «Оригінальність»
Краєвська Софія – 3 клас, Баранівський ліцей № 2 ім.О.Сябрук.
Номінація «Втілення творчого задуму»
Коробенко Марія – 5 клас, Баранівський ліцей № 2 ім.О.Сябрук
Номінація «Естетичний смак»
Кауров Дмитро – 1 клас, Суємецька ЗОШ І-ІІ ст.
Номінація «Креативність»
Смолдирівський ДНЗ (директор Дейнека Галина Михайлівна).
За участь у конкурсі нагороджено:
• Хмильовську Маргариту - Полянківський ДНЗ «Ялинка»,
• Райковську Соломію – Полянківський ДНЗ «Ялинка»,
• Курило Ангеліну – 2 клас, Суємецька ЗОШ І-ІІ ст.,
• Акджана Дениса – 3 клас, Суємецька ЗОШ І-ІІ ст.,
• Рогачівський ДНЗ «Калинка» (директор Матвійчук Ірина Анатоліївна),
• Наумовича Влада – 6 клас, Полянківська ЗОШ І-ІІІ ст.,
• Шукліну Вероніку – 4 клас, Полянківська ЗОШ І-ІІІ ст.,
• Бортник Єлизавету – 5 клас, Полянківська ЗОШ І-ІІІ ст.,
• Старушко Софію – 5 клас, Баранівський ліцей № 1,
• Касянчук Ольгу – 5 клас, Суємецька ЗОШ І-ІІ ст.,
• Мисько Зоряну – 7 клас, Суємецька ЗОШ І-ІІ ст.,
• Іщук Софію – 8 клас, Баранівський ліцей № 2 ім.О.Сябрук,
• Сябрук Діану – 8 клас, Баранівський ліцей № 1,
• Туровець Ірину – 7 клас, Острожецька ЗОШ І-ІІ ст. ім.О.В. Коростинського,
• Гурток «Золоті руки» Смолдирівського СБК (керівник Мухіна Л.М.).