ukhybezh-CNzh-TWnleneoetkadeitlvltnopl

Інформуємо населення про те, що КНП «Баранівська центральна районна лікарня» підписала з НСЗУ пакет медичних послуг на надання медичної допомоги пацієнтам з коронавірусною хворобою.

Станом на 07.12.2020р. на стаціонарному лікуванні в лікарні перебувають 42 пацієнти з коронавірусною інфекцією. Троє з цих людей тяжкохворі, а 14 - кисне залежні.

Наразі у КНП «Баранівська ЦРЛ» облаштовано 51 ліжко місце для хворих на COVID-19. До 40-ка з них облаштовано кисне забезпечення, що відповідає вимогам НСЗУ.

Важливим є те, що на 2 сесії Баранівської міської ради, яка відбулась 07.12.2020р., депутати затвердили Програму добровільного страхування медичних працівників КНП «Баранівський ЦПМСД» та КНП «Баранівська ЦРЛ» на випадок інфікування COVID-19 на 2020-2021 роки. Оскільки серед наших медиків зафіксовано хворих на коронавірусну інфекцію 37 працівників КНП «Баранівська ЦРЛ» та 18 - КНП «Баранівський ЦПМСД», цей документ буде підтримкою медичним працівникам, які знаходяться на передовій у боротьбі з COVID-19.
 

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com