ukhybezh-CNzh-TWnleneoetkadeitlvltnopl

- Друзі, колеги, жителі громади! Завдяки вам, вашій довірі я взяв відповідальність за розвиток нашої громади. У світі та в країні наразі відбувається багато деструктивних процесів. Проте, ми знаємо, що криза завжди складається з двох частин - проблеми і можливості. У нас є шанси використовувати всі можливості і переваги, які відкрилися сьогодні. І ми всі разом маємо відпрацювати їх максимально ефективно!

Почнемо з фінансів однією фразою - у нас немає грошей. Віруси корупції, некомпетентності і неефективності призвели до дефіциту бюджету. За зобов’язаннями Баранівської міської ради нам не вистачає 25 мільйонів гривень.

Неефективне управління призвело до додаткових проблем і зараз ми маємо виклики у вигляді відсутності фінансування за наступними проєктами:
•    474,3 тис. гривень ми маємо сплачувати щоквартально до 2021 року за кредитною програмою НЕФКО “Енергозбереження” для підтримки енергозберігаючих заходів будівель комунальної власності.
•    Укладено договір на капітальний ремонт МРЦ (Комунальне підприємство «Баранівський міжшкільний ресурсний центр») на суму 3 497 134 гривень до 2022 року, з них у 2020 році передбачено 700 207 гривень, борг складає 400 002 гривень.
•    Шкода, яка спричинена триразовим заливанням дощем приміщення МРЦ складає 267 000 гривень, але дефектні акти підрядник не визнає.
•    Заборгованість за виконаний капітальний ремонт доріг складає 2 794 666 гривень, з них 1 392 900 гривень в 2020 році.
•    На завершення будівництва Прозорого офісу (перша черга будівництва)  не вистачає 2 605 000 гривень.
•    На завершення будівництва торгово-тренінгового центру (друга черга будівництва Прозорого офісу) не вистачає 11 744 200 гривень.
•    Поточна заборгованість за загальним фондом досягає 761 500 гривень.
•    Недостатність по оплаті праці складає 1 018 700 гривень в галузі освіти, 360 000 гривень в галузі соцзахисту, 60 000 по службі у справах дітей.
•    302 000 гривень складає зобов’язання по проєкту «Кусаноне» (придбання медичного обладання - датчика).
•    60 000 складає недостатність по оплаті праці КУ «Агенція місцевого органічного розвитку».
•    Недостатність коштів на оплату проєктів з дистанційної передачі даних газових лічильників за будівлями з понад 10-ти тисячним використаням газу по освіті та культурі 260 000 гривень.
•    Проєкт міні - сироварні у с. Рогачів потребує для запуску 3 800 000 гривень.

Таким чином, нам необхідно додатково вирішити проблемні питання на суму близько 25 млн гривень.

Поговоримо про розвиток. Головними пріоритетами є: рівень життя людей, вода, інфраструктура ОТГ, доступність і якість медицини.

Нестача коштів в бюджеті громади безпосередньо пов'язана з недостатнім рівнем розвитку промисловості, малого та середнього бізнесу на території громади. Необхідні робочі місця. Ми повинні зосередити зусилля на розробку умов для створення нових робочих місць.

Ми маємо підвищувати рівень життя жителів громади. І єдиним механізмом для цього є залучення внутрішніх і зовнішніх інвестицій.

Однією з найбільших проблем є доступність питної води. Ми бачимо вирішення проблеми в заходах з очищення річки Случ, розробці програми водопостачання сіл регіону. Безумовно, важливими пріоритетами є якість доріг, широкосмуговий інтернет, енергопостачання.

Для реалізації цих питань ми почали роботу над розробкою стратегії розвитку громади на 2021-2025 і насамперед з аналізу фінансового стану. Найближчим часом ми проведемо аудит міського бюджету, комунального майна, проєктів, інвентаризацію комунального майна та землі. Також абсолютно необхідна оптимізація штатної структури і перехід на сучасну систему управління.

Всі наші дії відкриті. Попереду дуже багато важко роботи. Ми впораємося, якщо будемо робити її разом. Потрібна ваша підтримка! Щоб ніхто ні на мить не забував, що це наша громада.

Нам тут жити. Тут жити нашим дітям і онукам. У нас з вами є за що боротися. Наша мета: місто і села, в яких хочеться жити.»

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com