ukhybezh-CNzh-TWnleneoetkadeitlvltnopl

Згідно з результатами Національного бізнес-рейтингу, складеного за підсумками незалежного аналізу фінансово-господарських показників діяльності серед 1 206 902 підприємств України КНП «Центр ПМСД» Баранівської міської ради зайняло такі позиції:

•    1 місце (золото) серед суб’єктів господарювання Житомирської області за показником «Коефіцієнт оборотності грошових коштів»;    
•    11 місце (золото) серед суб’єктів господарювання України за показником «Коефіцієнт оборотності грошових коштів».

Центр первинної медико-санітарної допомоги, яким керує Артем Савич, визнано інвестиційно привабливим підприємством для інвесторів.

На основі значних досягнень КНП «Центр ПМСД» Баранівської міської ради присвоєно статус «Лідер галузі 2020». Це свідчення добросовісного виконання своїх обов’язків як керівника так і працівників вище зазначеного підприємства. Звання лідера є стійкою основою для зміцнення гарної репутації та створення конкурентного середовища.

«Наш колектив - це дружній злагоджений механізм, який функціонує задля людей. Висловлюю кожному працівникові свою вдячність за злагоджену працю, чуйність та людяність», - говорить директор центру Артем Савич.

Баранівська міська рада на чолі з міським головою Анатолієм Душком висловлює найщиріші вітання. Бажаємо КНП «Центр ПМСД» і надалі розвиватися, а працівникам підвищувати свій фаховий рівень. У свою чергу міська рада сприятиме подальшому оновленню матеріально-технічної бази центру. Разом ми зможемо досягти ще значніших успіхів.

  • 640425pmsd
  • m1
  • m2
  • m3

 

 

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com