ukhybezh-CNzh-TWnleneoetkadeitlvltnopl

Вулицями Баранівки та інших населених пунктів району почали їздити рятувальники, через гучномовець транслюючи повідомлення про правила безпеки під час пандемії COVID – 19.
Як зазначив Богдан ХОТЯН, начальник Баранівського районного сектору управління ДСНС України у Житомирській області, рятувальники нині активують роз'яснювальну роботу щодо необхідності дотримання режиму карантину та протиепідемічних заходів.

«Шановні громадяни, Служба порятунку звертається до вас із проханням дотримуватись заходів безпеки та режиму карантину через небезпеку поширення коронавірусу. Просимо вас не виходити на вулицю без нагальної потреби, не відвідувати місця скупчення людей, під час перебування на вулиці одягати захисні маски, зберігати дистанцію між людьми не менше ніж 2 метри та дотримуватись заходів особистої гігієни.  Подбайте про близьких та рідних людей літнього віку, забезпечивши їх усім необхідним, аби їм не довелось виходити на вулицю. Дисципліна та виконання усіх особистих та загальних заходів безпеки є протидією поширенню коронавірусної інфекції! Пам'ятайте, відповідальність – рятує життя!»

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com