ukhybezh-CNzh-TWnleneoetkadeitlvltnopl

Про роботу структурних підрозділів, закладів, установ Баранівської міської ради

Там, де Смолка круто вʼється,
Розташоване село.
Воно Суємцями зветься,
Від легенди все пішло.
Тут живуть прекрасні люди…
        Неподалік від річки Смолки в мальовничому куточку розташувався Суємецький дошкільний навчальний заклад «Теремок». У дитячому садку  функціонує одна різновікова група, яку відвідують 23 малюки. Наш садочок розквітає,  радує діток і їхніх батьків сучас¬ними, затишними і теплими кімна¬тами, смачними стравами, зручними меблями, казко¬вими майданчиками, розмаїттям ігра¬шок та пізнавальних ігор. Батьки можуть бути спокійними за своїх малят.
       Справжніми професіоналами є працівники нашого закладу: ви-хователька Л.М.Бондар ̦, помічниця виховательки Ж.С.Доманевська, музична керівниця Л.М.Бондар, сестра медична Н.С.Ляшик, кухар В.Д.Гарлінська, завгосп К.І.Мисько, сторож А.А.Романюк ̦  сезонні працівникі котельні А.А.Карпишин та М.П.Максимчук.  Це всі ті, хто постійно й з любов’ю дбає про комфорт маленьких вихован¬ців та їхній повноцінний розу¬мовий і фізичний розвиток. Вони своєю тур¬ботою зігрівають дитячі душі, ведуть у світ цікавого і прекрасного, і любові цієї вистачає їм на кожну дитину. День у день вони всю свою душу і серце віддають дітям, даруючи малятам щасливий світ дитинства.      
       Із радістю тупотять до «Теремка» маленькі ніжки і широко розкриті оченята знов і знов упізнають знайомі, доброзичливі усмішки працівників дошкільного закладу. Відчувають діти, добре знають і їхні батьки, якою великою увагою, материнською любовʼю оточені малюки в стінах садочка.
       Сьогодні «Теремок» - вже не маля. Наша дошкільна установа розцвіла і виховала чимало діточок. Люблять свій «Теремок» дошкільнята, поважають та допомагають скрізь й у всьому батьки. Саме завдяки батькам, їх активності, діти відчувають постійне піклування. Батьки беруть участь у заходах, які відбуваються в ДНЗ, конкурсах, надають матеріальну підтримку. Завдяки  спільним зусиллям батьків і працівників вдалося оновити дизайн ігрових майданчиків, за що отримали відзнаку конкурсу ОТГ з  благоустрою прилеглої території.
       Уся діяльність колективу нашого дошкільного навчального закладу спрямована на формування особистості кожної дитини, на розвиток її творчої спрямованості та духовної культури. В освітньому процесі використовуємо принципи взаємності, партнерства. Усе, що створюється в освітньому закладі, це не в імʼя  слави, а заради дітей. Кімнати для занять обладнані всім потрібним, щоб дитина не абияк проводила час, а діяла, творила.
       Особливого значення надаємо проблемі розвитку читацької культури дітей дошкільного віку. Вчасно розпочата в дитсадку систематична робота з формування у вихованців здатності сприймати і розуміти твори художньої літератури допоможе їм подолати труднощі літературної освіти в початковій школі. Літературні твори, зокрема казки, відіграють особливу роль у житті дитини. Регулярне читання літературних творів та поєднання їх із різними видами діяльності сприяє пізнанню дошкільниками навколишнього світу, закладає основи моральності. Разом із казковими персонажами дитина переживає найрізноманітніші емоції. Вона наслідує їхню поведінку та переймає найкращі моральні якості.  Діти із задоволенням слухають художні твори та відтворюють їх у театральних виставах.
       Також одним із пріоритетних напрямків освітнього процесу в нашому закладі залишається фізичне виховання дітей. Воно спрямовується на охорону та зміцнення здоровʼя, поліпшення працездатності дитячого організму на своєчасне формування у малюків життєво важливих рухових умінь та навичок, розвитку фізичних якостей і забезпечення належного рівня фізичної підготовленості та фізичної культури взагалі; на виховання стійкого інтересу до рухової активності, потреба в ній, вироблення звички до здорового способу життя. В.О. Сухомлинський писав: «Я не боюсь ще і ще раз повторювати: турбота про здоровʼя – це найважливіша праця вихователя».
       Вихователі повсякчас опікуються зміцненням здоровʼя малечі, забезпечуючи їй оптимальний режим життя та діяльності. Знаючи, що успіх у фізичному вихованні залежить від правильної його організації, вихователі застосовують різні форми роботи. Заняття та ранкову гімнастику, по можливості, протягом року,  під час літнього оздоровчого періоду  вихователі організовують на вулиці. Малюки за час літнього оздоровчого періоду набираються сил та здоровʼя від землі, чистого повітря, води і сонця. У своїй роботі педагоги використовують вправи з психогімнастики, вправи на запобігання плоскостопості та корекції постави. Наш дошкільний заклад розташований в екологічно чистому місці. Свіже повітря, спів пташок, яскраве вбрання дерев завжди кличуть дітей до себе на гостини. Тому повною мірою використовуємо для оздоровлення дітей усі ресурси , які дарує природа.  Проводимо з дітьми піші переходи до річки, калинового гаю, лісу. Організовуємо пізнавальні ігри з піском та водою, а взимку наші малюки охоче катаються на санчатах, ліплять сніговиків. На  двох ігрових майданчиках розміщено фізкультурне обладнання. Але окрім цього на прогулянку для дітей вихователі виносять різноманітні атрибути, іграшки для рухливих ігор.
      Вихованці дитсадка інтенсивно розвивають артистичні здібності, здійснюють театралізовані дійства, творчі зустрічі з прекрасним, беруть участь у святах і розвагах. Відділом освіти був започаткований конкурс «Яскраві зірочки», активними учасниками якого стали  й наші вихованці, працівники та батьки. Грамотою виконавчого  комітету Баранівської міської ради нагороджено  колектив Суємецького закладу дошкільної освіти ˶Теремок˵ за активну участь у житті громади̦ високий  рівень професіоналізму ̦вагомий особистий внесок у розвиток галузі  освіти та з нагоди відзначення престольного свята с̣.Суємці Дня Святого Апостола і Євангеліста Іоанна Богослова.
      Ми активно співпрацюємо з Суємецькою ЗОШ І-ІІ ст. Безперервна освіта протягом життя – одна з ключових позицій реформи, що нині проводиться. Дбаючи про наступність дошкільної й початкової ланок освіти, вихователі та вчителі стали партнерами, які розуміють і цінують діяльність одне одного. У своїй роботі використовуємо такі форми співпраці: екскурсії до школи , спільні заходи для дошкільнят і школярів, участь вчителів у батьківських зборах дитсадка.
Педагогічні працівники закладу постійно беруть активну участь у міських семінарах, методичних обʼєднаннях, тренінгах, практикумах, займаються самоосвітою.
      Навчальний заклад  - це  своєрідний сад, у якому ми вирощуємо, плекаємо малюків, збагачуємо  їх знаннями, уміння жити  і бути  щасливими у нашому суперечливому світі, допомагаємо їм бути у злагоді із  довкіллям та самим собою. І  сподіваємось, що зерна, посіяні нами, обов’язково рясно проростуть.
      Сподіваємось, що завдяки безмежній любові, співпраці всіх працівників та батьків,  через двадцять років наші вихованці  приведуть у свій рідний дитячий садочок своїх синочків і донечок.
      Віримо, що наш заклад відзначатиме ще багато свят, а ті добрі справи, які уже зроблено за ці роки, стануть справжнім скарбом для наступних поколінь. Двері нашого дитячого садочка сьогодні гостинно відкриті для всіх, хто прагне знань, самореалізації, бажає відчути свою значимість, здійснити свої мрії і задуми.
     Радо прийме всіх діток  дошкільний заклад «Теремок»!

Любов Арзанцева, директорка Суємецького ДНЗ ̋ Теремок̏

  • m_viber_2020-01-30_16-39-1
  • m_viber_2020-01-30_16-39-11
  • m_viber_2020-01-30_16-39-112
  • m_viber_2020-01-30_16-39-12
  • m_viber_2020-01-30_16-39-121
  • m_viber_2020-01-30_1639-11
  • m_viber_2020-01-33_16-39-111   

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com