ukhybezh-CNzh-TWnleneoetkadeitlvltnopl

Що ж найбільше хочуть громадяни? Напевно покращень у їхньому житті, змін на краще в місті, селищі, селах. Але усі ми розуміємо, що для цього потрібні кошти. Збільшення доходів місцевих бюджетів – це чи не найважливіший чинник розвитку в громадах. Саме про це йшла мова під час зустрічі міського голови Анатолія Душка з представниками бізнесу Полянківського старостату.

Керівник громади, звертаючись до присутніх, наголосив, що усі мають розуміти – у країні існує відповідальність держави, відповідальність органів місцевого самоврядування, а також є й відповідальність кожного. Міський голова закликав підприємців вести свій бізнес у правовому полі, адже податки, які вони сплатять в бюджет – ресурс, за допомогою якого створюватимуться гідні умови в закладах освіти, медицини, ремонтуватимуться дороги, освітлюватимуться вулиці та ін.

Представники бізнесу погодились з очільником громади, але разом з тим висловили занепокоєння, що часто люди категорично відмовляються від офіційно працевлаштування, бо хочуть отримувати різні допомоги, субсидії. На жаль, така ситуація склалася в усій державі й змінити таку тенденцію потрібно.

На території Полянок працює ТОВ «Полянківська кераміка». Саме це підприємство мало б бути, як і колись, бюджетоутворюючим у Полянківському старостаті. Але, на жаль, за минулий рік від ТОВ «Полянківська кераміка» до бюджету Баранівської громади надійшло лише 23, 9 тис. грн податків (ПДФО, екологічний податок і податок на нерухоме майно). Директор ТОВ «Полянківська кераміка» Ігор Василенко повідомив, що домовився з власником заводу про його зустріч з міським головою Анатолієм Душком, на якій буде обговорено питання діяльності ТОВ «Полянківська кераміка» та визначено шляхи збільшення сплати податків у місцевий бюджет.   

На зустрічі говорили також про стан справ у громаді, про те, що зроблено і про те чого ще не зробили, але планується.


 

  • mDSC_0508
  • mDSC_0512
  • mDSC_0517
  • mDSC_0520

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com