ukhybezh-CNzh-TWnleneoetkadeitlvltnopl

Шановні жителі Баранівської громади! Звертаємо вашу увагу на недопустимість складування будівельних матеріалів та відходів на прилеглих територіях до приватних домогосподарств та інших об’єктів вашої власності!!!

Просимо жителів міста, селища, сіл в найкоротший термін прибрати власні будівельні матеріали (пісок, щебінь, мучку, цеглу, дошки, та ін.), гілля тощо з прилеглих до приватних територій, з газонів, зелених зон, тротуарів та проїзної частини доріг. Ваші незаконно складовані речі впливатимуть на безпеку руху, заважатимуть проведенню грейдерування доріг, яке здійснюватиметься для вирівнювання дорожнього полотна, що покращить роботу снігоочисної техніки взимку.

Наголошуємо - складування будівельних матеріалів, побутових відходів поза межами власних земельних ділянок є порушенням «Правил благоустрою і утримання території Баранівської міської ОТГ». За невиконання порядку здійснення благоустрою та утримання прилеглої до приватних будівель території власник або користувач земельної ділянки несе відповідальність, передбачену Кодексом України про адміністративні правопорушення.

Пам’ятаймо, що наша поведінка є прикладом для наслідування нашими дітьми та онуками. Давайте закладемо у них основи внутрішньої культури та збережемо свою маленьку батьківщину – рідне місто, селище, село для них і для себе, як справжні господарі. Адже ніхто, окрім нас самих, не зможе нам створити затишок і порядок, а відтак, і хороший настрій усім, котрі люблять і шанують своє рідне місто, селище, село.

Нехай чистота та охайність стануть вашою доброю звичкою.

Міськвиконком

 

  • mDSC_0730
  • mDSC_0731
Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com