ukhybezh-CNzh-TWnleneoetkadeitlvltnopl

Про роботу структурних підрозділів Баранівської міської ради

Серед актуальних проблем розвитку села чільне місце посідає культура, як галузь соціальної інфраструктури, що покликана задовольняти духовні запити населення, формувати, розвивати здібності та високі естетичні смаки, забезпечувати умови для поширення самодіяльної народної творчості.

Одним із об’єктів соціальної сфери села Кашперівка є сільський Будинок культури, підпорядкований відділу культури, сім’ї, молоді та спорту.  
Дана споруда розташована в центрі села і має надзвичайно велике значення у життєвому соціумі сільських жителів.

В сільському Будинку культури проводяться концерти до різних свят, вогники, дискотеки для молоді та інші розважальні заходи, в яких беруть участь працівники культури, вихованці дитячого садка, учні школи та жителі округу.  

Протягом  року працівники культури втілювали в життя  заплановані заходи щодо організації дозвілля жителів села, особливо молоді, проведення культурно-розважальних заходів, релігійних та державних свят згідно плану роботи.

Творчий рік у Кашперівському сільському Будинку культури починається з новорічного концерту та різдвяних колядок, до дня закоханих організовувався вечір відпочинку для молоді, відбувся концерт, присвячений жіночому дню – 8 Березня, день села.

8 травня  біля Обеліска слави загиблим воїнам в селі Кашперівка був проведений урочистий мітинг присвячений відзначенню Дня пам’яті та примирення і 74-ї річниці з Дня Перемоги над нацистськими окупантами. Усе далі відходять у минуле грізні роки Другої світової війни. Але не згасає пам'ять про тих, хто поклав на вівтар перемоги своє життя. Той, хто пережив цю війну, ніколи не зможе про неї забути! Вона назавжди залишиться в їх пам'яті і серці! І молоде покоління, яке народилося вже після тих подій, повинні завжди зберігати пам'ять про цю страшну війну.

На мітингу були присутні учні та вчителі школи, жителі сіл Кашперівка, Гриньки, Озерянка, гості та родичі загиблих воїнів, що полягли в боях за Вітчизну. У програмі прозвучали пісні воєнних років.Захід пройшов у дружній атмосфері. Звучали теплі слова, вірші та пісні учасників художньої самодіяльності СБК. Всі присутні вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання та покладанням квітів.

Але зазвичай найбільш очікуваним у селі є фестиваль «Рушниками квітне Україна», яке на території Кашперівського старостинського округу проводилося в цьому році четвертий раз.
На мапі світу – це лише краплинка,
Маленьке не помітне те село.
Мого дитинства схована  стежинка,
Загорнута в обійми і тепло.
Тут вишиванки різних кольорів
На полотні рядочками співають,
Земля багата на майстрів
Які народну творчість прославляють.

На фестивалі були представлені роботи майстрів народної творчості та вишивальниць Кашперівського старостинського округу, Баранівської міської об’єднаної територіальної громади та з інших районів і областей. Українське народне мистецтво – невичерпне джерело натхнення, підґрунтя для збереження традицій, обрядів і всієї культури нашого народу. Той, хто має талант до рукоділля, наділений природним даром і має тонку і світлу душу.

Завдяки злагодженій співпраці завідуючих клубами сіл: Гриньки, Озерянка, бібліотекарів с. Кашперівка, с. Гриньки   на святі була організована велика концертна та розважальна  програма.

Ми  завжди раді бачити дітей та дорослих, які приходять відвідати бібліотеку, гуртки, пограти в більярд,  по спілкуватися в колі друзів.

У будинку культури працюють гуртки:
-    Солістів-вокалістів;
-    Читців – декламаторів;
-    Інші.

Усі вони беруть активну участь у культурно-мистецькій діяльності округу.

Культпрацівники с.Кашперівка

  

  • 59847270_559082601285888_2380107859959480320_n
  • 59975924_2134435660009283_8607328990505467904_n
  • 60065825_295694301365852_1564179565390069760_n
  • mDSC_0059
  • mDSC_0105
  • mDSC_0110
  • mDSC_0228
  • mDSC_0230
Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com