ukhybezh-CNzh-TWnleneoetkadeitlvltnopl

Підвищення стану енергоефективності і надалі є одним із найважливіших питань, яке постійно перебуває на контролі керівництва громади. Саме тому 21 серпня проведено спільне засідання робочих груп із моніторингу Плану дій зі сталого енергетичного розвитку і клімату та з впровадження системи матеріального стимулювання за ефективне використання енергоресурсів.
Відкриваючи його,  міський голова Анатолій Душко наголосив, що Баранівська ОТГ із 2017 року є підписантом Угоди мерів (Covenant of Mayors for Climatе&Energy) та активно впроваджує заходи щодо зниження енергоспоживання і сприяє розвитку енергетики з альтернативних джерел.

Енергоменеджер громади Юрій Савич нагадав присутнім, що на виконання зобов’язань у рамках Угоди 21 червня 2018 року на сесії міської ради затверджено План дій зі сталого енергетичного розвитку і клімату громади до 2030 року, а також детально зупинився на виконанні відповідного комплексу заходів із його реалізації у 2019 році.

Досить активно пройшов розгляд питання впровадження системи матеріального стимулювання за ефективне використання енергоресурсів у комунальних закладах громади.  Перший заступник міського голови Наталія Кокітко наголосила на важливості підвищення мотивації персоналу закладів до енергозбереження та ефективного використання енергоресурсів. Юрій Савич ознайомив присутніх із практиками впровадження таких систем мотивації в Україні (зокрема, у містах Житомир та Чортків), а також розповів про можливі варіанти складових системи матеріального стимулювання. Після активного обговорення членами робочих груп напрацьовані основні моменти концепції системи матеріального стимулювання за ефективне використання енергоресурсів громади, що забезпечить у подальшому розробку  проектів відповідних місцевих нормативних актів для її дієвого функціонування.

  • mDSC_0580
  • mDSC_0583
  • mDSC_0584
  • mDSC_0589
  • mDSC_0590
Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com