ukhybezh-CNzh-TWnleneoetkadeitlvltnopl

В результаті належного забезпечення Новоград-Волинською  місцевою прокуратурою публічного обвинувачення у кримінальному провадженні, суд визнав достатніми зібрані органом досудового розслідування докази для винесення обвинувального вироку стосовно 54-річного жителя Баранівського  району, який вчинив кримінальні правопорушення, передбачені ч.1 ст.115 , ч.1 ст.296 України (вбивство, тобто умисне протиправне заподіяння смерті іншій людині і хуліганство, тобто грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю чи винятковим цинізмом).  

У суді прокурором-обвинувачем доведено, що у квітні 2018 року в одному із сіл Баранівського району,  засуджений в нічну пору доби вчинив грубе порушення громадського порядку в подальшому, продовжуючи свої хуліганські дії, вказаний чоловік розбив чотири склопакети двох металопластикових вікон чим порушив спокій громадян в нічний час.
Продовжуючи злочинну діяльність вказаний житель Баранівського  району в листопаді 2018 перебуваючи у будинку товариша,  після спільного вживання алкогольних напоїв, на грунті раптово виниклих неприязних стосунків, умисно наніс  дев’ять ударів ножем господарю по голові та шиї. Внаслідок отриманих травм потерпілий помер.
    Суд, погодившись з позицією державного обвинувачення, яке підтримувалось прокурорами Новоград-Волинської місцевої прокуратури, назначив чоловіку покарання у вигляді 9 років і 6 місяців позбавлення волі.


    
Заступник керівника
Новоград-Волинської
місцевої прокуратури                                                                                                     Г. Гресько
    


Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com