ukhybezh-CNzh-TWnleneoetkadeitlvltnopl

Про роботу структурних підрозділів Баранівської міської ради

Культура – одне з найцікавіших і найдревніших явищ, яке тісно пов'язане з діяльністю людини. Кожен час ставить перед культурою  свої завдання. Однак на будь якому етапі розвитку потрібно робити все для збереження та популяризацію народних традицій, звичаїв, обрядів, розвитку творчості дітей,  молоді  та  втілювати щось нове.
Робота закладу Полянківський Будинок культури, який знаходиться в підпорядкуванні відділу культури, сім’ї, молоді та спорту Баранівської міської ради, спрямована на виконання державних соціальних програм,. Головна увага приділяється поліпшенню роботи закладу культури, посилення його ролі в організації культурного  дозвілля та відпочинку населення.

Будинок культури розташований в центрі смт. Полянка і є закладом дозвілля в селищі. Клубні працівники працюють над вивченням та задоволенням культурних запитів різних категорій населення.  Робота ведеться згідно плану роботи на рік, враховуючи всі державні та релігійні свята. Працівники Будинку культури працюють в тісному контакті з відділом культури, молоді і спорту міської ради, старостатом, бібліотекою, школою, дитячим садком, музеєм Українського побуту «Поліська хата»,  громадськими організаціями.

Будинок культури є організатором та співорганізатором проведення різнопланових заходів: урочистостей та концертних програм до державних, міських, професійних, календарно-обрядових свят, мітингів, вечорів пам'яті.

Щодня двері Будинку культури відкриті для дітей та дорослих, які приходять сюди не тільки для того щоб виступати на сцені, але й для того щоб поспілкуватися в колі друзів, розповісти про свої досягнення та поділитися своїми переживаннями. Залюбки приходять на репетиції і діти, які є учасниками клубних заходів. А наша головна мета, щоб діти розвивалися, творчо зростали, мали опору і гарних друзів.

При Будинку культури працює аматорський колектив «Поляночка» під керівництвом Бояр Лідії Михайлівни, який відомий і в Баранівській громаді і в Баранівському районі, дівоча вокальна група, гурток художнього читання, драматичний гурток, які свої яскраві номери представляють на концертних виступах.

Працівники Будинку культури трепетно відносяться до людей, з якими займаються і завжди наголошують, що серед усіх геніальних винаходів людства одне з провідних місць займає сім’я, родина.
Ми одна родина, і не важливо скільки тобі років 6 чи 80, у нас є одна ідея, одне бажання - творити, саме це об’єднує нас.

В колективі «Поляночка» активними учасниками є родина Стаховських, (мама Людмила, доньки Людмила, Олена, Ганна), родина Чернецьких (мама Світлана та син Володимир), родина Ярмошик (мама Ольга та донька  Альона), родина Ільчуків (чоловік Олександр та дружина Любов).
    

Протягом року працівниками Будинку культури були проведені різні за формою та тематикою культурно-дозвіллєві заходи, на яких висвітлювали події місцевого, загальнонародного та державного значення.

Розпочинаємо наш культурний рік, як правило з відзначення Нового року та Різдвяних свят.

На Новорічному карнавалі розгортається справжня музична п’єса. Мабуть, не знайдеться такої людини, яка б не любила отримувати подарунки. Але не меншою радістю є дарування щастя іншому, готуючи сюрприз. Тому у різдвяні дні так приємно показати свою любов іншому, проявляючи милосердя та добро.

Аматорський колектив «Поляночка» вітав односельчан, заходили в домівки до жителів селища, вітали колективи та організації громади, були запрошені з виступами  на корпоративи в м. Баранівка, несучи радість Нового року.

Щороку, концерт присвячений Міжнародному жіночому дню 8 Березня збирає майже всіх мешканців селища. І недарма. Адже на ньому свої виступи представляють всі гуртки, що працюють при Будинку культури, а також самодіяльні артисти різних вікових категорій. Концертна програма, як правило, є різножанровою і включає в себе художнє слово, пісні, танці, літературно-музичні композиції.
Всі виступи тепло приймаються глядачами і це не дивно, адже вони адресовані близьким і рідним людям: мамам, бабусям, дружинам, донечкам, коханим.

8 Травня все людство відзначає День скорботи та примирення. В цей день традиційно, жителі смт. Полянка збираються в центрі селища, біля Пам’ятного знаку воїнам-односельчанам, які загинули в роки Другої світової війни. Силами художньої самодіяльності проводиться літературно-музична композиція, вшанування ветеранів, учасників та дітей війни. А 9 травня в БК проходить концерт з нагоди Дня матері, підготовлений колективом «Поляночка»,

Будинок культури є чудовою площадкою для проведення випускних урочистостей ЗДО «Ялинка» та Полянківської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Але найбільш яскравим святом в смт. Полянка є День селища, який відзначається в кінці серпня. На це свято приїздять земляки, що проживають за межами селища, проходять зустрічі випускників, а родзинкою стає чудова концертна програма за участі запрошених гостей і наших учасників художньої самодіяльності.

Окремо хочеться подякувати аматорському колективу «Поляночка», до складу якого входить 18 учасників: Бояр Л.,Собецька М.Малейко Н., Малейко Г., Савчук О, Чернецька С.,Кобилянська Л., Черкавська Н. Семенюк О.Чернецька С., Ярмошик О., Яворський О., Грабовський А. Павленко В., а також родини Стаховських,. Ільчуків., Виступ цього колективу завжди яскравий та самобутній, без них не обходиться жодне селищне свято чи  міроприємство.

Попереду, в планах, є ще дуже багато творчих задумів, які неодмінно будуть втілені в життя. Є над чим працювати, є з ким працювати, а основне – є вдячний глядач, який із задоволенням приходить в Полянківський Будинок культури. Будемо раді і всім вам.

М. І. Федорук, директор Полянківського БК

 • mDSC_0279
 • mDSC_0347
 • mDSC_0349
 • mDSC_0453
 • mDSC_0707
 • mDSC_0709
 • mDSC_0714
 • mDSC_0718
 • mDSC_0733
 • mIMG-ddf2ecac1e35430f65702ab0806ad69c-V
 • mIMG_0054
 • mIMG_0084
 • mIMG_20170305_175944
 • mIMG_20180616_152051
 • mP2240001
 • mP2240010
 • m_5
 • m_6
 • m_8
 • m_9
Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com