ukhybezh-CNzh-TWnleneoetkadeitlvltnopl

Одним із важливих досягнень Баранівської громади стало отримання спеціалізованого автомобіля для перевезення людей на інвалідних візках. Завдяки виграному управлінням соціального захисту населення Баранівської  міської ради проекту тепер є можливість надавати нову послугу «Соціальне таксі», Положення про яку було затверджено рішенням №1149 сесії міської ради від 11 травня 2018 року в процесі підготовки та подачі документів на конкурс.

Зараз триває процес організації роботи соціального таксі. Рішенням 30 сесії міської ради 10 травня 2019 року в штат управління соціального захисту населення введено посаду водія. А раніше, 6 травня, відбулась робоча нарада начальника  управління соціального захисту населення Володимира Цицюри та першого заступника міського голови Наталії Кокітко з підписантами Меморандуму щодо співпраці в роботі служби з перевезення осіб з інвалідністю, а саме: з головою  громадської організації «Життя без Бар’єрів» Ігорем Радзивілом, його заступником Володимиром Кушко та головою спілки «Чорнобиль-94» Валентином Майданюком. У нараді взяли участь матері, які виховують дітей з особливими потребами. Присутні обговорили та внесли пропозиції щодо порядку роботи соціального таксі.

«Хоча автомобіль буде використовуватись управлянням для вирішення різних питань   при наданні інших соціальних послуг жителям нашої громади, однак основним його призначенням залишається забезпечення перевезення осіб, які пересуваються на інвалідних візках з захворюваннями опорно-рухового апарату та іншими захворюваннями,» - наголосив Володимир Цицюра.

Погоджено, що  для отримання права на користування послугою з 20 травня 2019 року розпочнеться реєстрація потенційних отримувачів послуги. Для цього необхідно в управління соціального захисту населення Баранівської  міської ради (вул. Звягельська, 66, приміщення майбутнього реабілітаційного центру на території лікарні) подати пакет документів, а саме:
- заяву;
- ксерокопію паспорта;
- ксерокопію ідентифікаційного коду;
- ксерокопію пенсійного посвідчення;
- ксерокопію довідки МСЕК або посвідчення (або медичного висновку для дітей-інвалідів);
- ксерокопію індивідуальної програми реабілітації (з потребою в користуванні візком);
- інформацію про наявність чи відсутність транспорту, отриманого через орган соціального захисту населення.
 
Вирішено, що заявки на обслуговування спецавтотранспортом прийматимуться за три дні до дати поїздки. Послуги «соціального таксі» надаватимуться безоплатно в межах громади відповідно заяви не частіше 1 разу на місяць одній людині. Також обговорюється потреба надавати по можливості послугу для людей на візках для поїздок за межі громади (планове обстеження, на потяг та ін.) з відшкодуванням пального замовником.

Ознайомитись з Положеням про надання послуги перевезення осіб на візках можна на сайті Баранівської міської ради у розділі Рішення сесій; Рішення 20 сесії 8 скликання від 11.05.2018 за посиланням http://mrada-baranivka.gov.ua/index.php/rishennia-sesii.

З 20 травня будуть працювати контактні телефони для консультування та оформлення заявки: 3-11-29 та телефон гарячої міської ради 067-466-16-66.

Міськвиконком

  • mDSC_1200
  • mDSC_1203
  • mDSC_1208
  • mDSC_1211
Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com