ukhybezh-CNzh-TWnleneoetkadeitlvltnopl

16 квітня міський голова Анатолій Душко вручив ключі від квартири, яка знаходиться в м. Баранівка дитині-сироті Олегу Другу. Ця квартира стане першим власним житлом молодого хлопця, який нині навчається в Київському коледжі професійно-педагогічної освіти ім.А.Макаренка.

Спілкуючись з Олегом, голова громади висловив сподівання, що хлопець обере Баранівку своїм постійним місцем проживання, одружиться і працюватиме саме тут, сприяючи розвитку місця, де народився.

Трохи згодом Баранівська міська рада планує подарувати Олегу на новосілля ванну.

Квартиру, в якій проживатиме хлопець, придбано за бюджетною програмою «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх  числа». Рішенням виконавчого комітету міської ради Олега звільнено від плати за найм соціального житла.

У 2019 році це вже друга квартира, яку передано у постійне користування дитини-сироти. Є надія, що ця гарна справа матиме продовження.

Лариса Пилипко, провідний спеціаліст з інформаційної роботи Баранівської міської ради

  • mDSC_0608
  • mDSC_0611

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com