ukhybezh-CNzh-TWnleneoetkadeitlvltnopl

Коли рішенням 17 сесії Житомирської обласної ради від 26 липня 2018р. № 1134 з метою популяризації здорового способу життя серед жителів Житомирської області було запроваджено обласний конкурс «Краща спортивна громада Житомирщини», у Баранівській громаді не вагалися жодної хвилини: «Потрібно обов’язково брати участь», - говорили усі.  
Висловив свою думку й міський голова Анатолій Душко. Керівник громади був переконаний у тому, що маючи гарну матеріальну базу й вагомі здобутки наших спортсменів, ми маємо великі шанси на перемогу й не можемо собі дозволити втратити можливість отримати грошову премію від обласної ради на розвиток спорту.

Рішення прийняли і відділ культури, сім’ї, молоді та спорту розпочав готувати заявку на конкурс. Здавалося, що ж там складного? Але попрацювати таки прийшлося, бо потрібно було описати спортивну базу громади, опрацювати й систематизувати усі спортивні здобутки з 1 жовтня 2017 року по 30 вересня 2018 року, а їх немало.
Окрім Баранівської міської ОТГ, за перемогу у конкурсі 2018 року змагалися 14 ОТГ та 4 сільські ради. Члени комісії обласного конкурсу «Краща спортивна громада Житомирщини», опрацювавши подані матеріали, 6 листопада відвідали Баранівку. Гості разом із міським головою Анатолієм Душком та начальником відділу культури, сім’ї, молоді та спорту Надією Ошатюк оглянули спортивну базу нашої громади. А вже 9 листопада надійшла радісна звістка – Баранівська міська ОТГ виборола перше місце та звання кращої спортивної громади Житомирщини.
Усі хвилювання і радість від отриманої перемоги лишились позаду та багато хто запитує: «А на що ж витрачено 200 тис. грн?»

Тож одного гарного весняного сонячного ранку беру фотоапарат та вирушаю у спортивно-парковий комплекс ім. В.Хоменка. Перше, на що звертаю увагу –  кипить робота. З таким довгоочікуваним весняним теплом працівники вийшли наводити лад на території. Тут росте багато дерев, в тіні яких містяни полюбляють відпочивати разом із дітьми. Після зими потрібно зібрати опале гілля, згребти залишки торішнього листя – саме цим і займались люди. А один із робітників ремонтував сидіння для глядачів одного із секторів Баранівського міського стадіону «Україна».

Разом із директором стадіону О.М.Драганом прямуємо до центральної трибуни стадіону. Олександр Миколайович відкриває двері і з неабиякою гордістю демонструє дві оновлені роздягальні. Пишатися тут і справді є чим. Зроблено нове освітлення, підбито стелю, стіни обшито дерев’яною вагонкою, а на підлозі укладено новеньку плитку. Замовили й встановили в роздягальнях зручні красиві меблі. Родзинкою цього ремонту стали постери з світлинами збірної України, ветеранської збірної Баранівської громади та провідних футбольних команд Європи.

Коштом призового фонду придбали також газонокосарку, кущоріз і бензопилу. Цю техніку використовуватимуть для підтримання у гарному стані футбольного поля та території спортивно-паркового комплексу ім.В.Хоменка.

Поза увагою не залишилась і дитячо-юнацька спортивна школа. Директор ДЮСШ Володимир Присяжнюк з радістю продемонстрував обновки для юних спортсменів, а саме: два комплекти форми для футболістів та десять пар шиповок для легкоатлетів.  Для потреб ДЮСШ придбали також новенький комп’ютер.

Спортсмени, керівництво та жителі Баранівської громади щиро вдячні Житомирській обласній раді за організацію конкурсу, у результаті якого з’явилась можливість покращити матеріальну спортивну базу ОТГ.

Баранівська громада й надалі планує розвивати фізкультуру і спорт на своїй території. Так, кілька місяців тому в спортивній залі фізкультурно-оздоровчого комплексу з’явилось електронне табло, яке використовується під час проведення змагань. Придбано також і велике електронне табло, яке згодом буде встановлено на міському стадіоні. А спеціалізований автомобіль для перевезення людей на інвалідних візках, який, завдяки поданому проекту до Міністерства соціальної політики, має тепер Баранівська громада, ще не один раз доставить нашу відому всій Україні команду з регбі на інвалідних візках «Спарта» на чергові змагання по нову перемогу.

Переоцінити такі капіталовкладення важко, бо гроші інвестуються у здоровий спосіб життя мешканців, у їх спортивний розвиток та дозвілля.

Лариса Пилипко, провідний спеціаліст з інформаційної роботи Баранівської міської ради

 • mDSC_0618
 • mDSC_0622
 • mDSC_0623
 • mDSC_0624
 • mDSC_0625
 • mDSC_0626
 • mDSC_0628
 • mDSC_0629
 • mDSC_0633
 • mDSC_0634
 • mDSC_0641
 • mDSC_0644
 • mDSC_0647

 

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com