ukhybezh-CNzh-TWnleneoetkadeitlvltnopl

Від щирого серця вітаємо вас зі святом Хрещення Господнього!

16 січня з ініціативи самих Кіборгів, які пройшли через 242-денне пекло, відзначається День захисників ДАПу та вшановується пам’ять загиблих побратимів.

Про роботу структурних підрозділів Баранівської міської ради

24 жовтня під час чергового засідання Наглядової ради в Баранівському ліцеї №1 класний керівник 5Г класу Віктор Павлович Шипа, користуючись нагодою,  від імені батьків звернувсь до міського голови Анатолія Душка з проханням відремонтувати шкільні меблі у класі, бо вони вже були майже у непридатному для використання стані.

Звичайно ж, потрібно було шукати вихід з цієї ситуації. Враховуючи надзвичайно важкий фінансовий стан та відсутність грошей в міському бюджеті саме на ці цілі, керівник громади зустрівся з співвласником меблевої фабрики «Гермес» Олександром Кучером та попросив допомогти у вирішенні проблеми. Під час зимових канікул підприємець завіз у ліцей усі потрібні меблі в розібраному вигляді. Далі до роботи стали батьки учнів 5Г класу, які разом із класним керівником склали шкафчики, стільці й парти. У результаті учні після канікул прийшли здобувати знання в оновлену класну кімнату.

«Коли батьки учнів 5Г класу у соціальній мережі Фейсбук подякували міському голові, то скоріш за все вони дякували йому за ініціативність, за готовність допомогти у вирішенні проблем. Критикам хотів би сказати, що шкільні меблі прийшли в такий стан не за три роки перебування закладів освіти на балансі відділу освіти Баранівської громади. Це сталося вже давно. Тому будь-хто із колишніх і нинішніх керівників також можуть зайнятися цією справою і знайти людей, охочих інвестувати кошти, в тому числі й у ремонт освітніх закладів. Будемо раді усім, хто долучиться і не критикуватимемо нікого, бо дітям по суті немає різниці хто зробить їх навчальний процес кращим. Тут головне - результат,» - прокоментував ситуацію міський голова Анатолій Душко.

Баранівська міська рада висловлює подяку Олександру Кучеру за надану допомогу. Бажаємо Вам здоров’я, нових досягнень, удачі в бізнесових планах та нових благодійних проектів на благо Баранівщини і її мешканців.

Користуючись нагодою просимо підприємців долучатися до реалізації гарних задумів чи вирішення проблемних питань у громаді. Ваша допомога дуже потрібна у багатьох сферах життєдіяльності. Будьте певні, що усі благородні вчинки стануть вагомим вкладом у розвиток міста, селища, сіл і залишаться у пам’яті людей назавжди.

Міськвиконком

  • mDSC_0262
  • mDSC_0264

Сьомий рік поспіль делегація з польського міста-партнера Луків на минулих вихідних у Баранівську громаду привезла різдвяні подарунки.

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com