ukhybezh-CNzh-TWnleneoetkadeitlvltnopl

Міський голова Анатолій Душко один із семи увійшов до складу робочої групи з числа міських голів, яка буде брати безпосередню участь у розробці пропозицій до змін у законодавстві з метою збільшення доходів місцевих бюджетів та підвищення ефективності місцевої влади заради розбудови громад.

23 жовтня Баранівську громаду з робочим візитом відвідали директор обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Анна Антіпова, її заступник Лариса Теребей та представник ФОНДУ ЛУМОС в Житомирській області Наталія Шигонська. Гості побували в Довбиській школі-інтернат, в управлінні соціального захисту населення Баранівської міської ради, в Центрі реабілітації для дітей і в міській раді, де мали можливість поспілкуватися з міським головою Анатолієм Душком, обговорити з ним розвиток надання соціальних послуг у громаді і вручити подяки за сприяння у проведенні комплексної оцінки інтернатних закладів Анатолію Душку, Володимиру Цицюрі, наталії Нікітчиній.  

23 жовтня 2019 року в КНП «Баранівська ЦРЛ» відбулася зустріч першого заступника міського голови Кокітко Н.В. з лікарським колективом закладу.

Тренінг-квест «Громада-діти-влада» для лідерів учнівського самоврядування усіх шкіл Баранівської громади відбувся вчора у Баранівці. У формі квесту діти познайомилися з роботою відділу освіти, відділу культури, сім’ї, молоді та спорту, відділу благоустрою та ЖКГ і сектору реєстрації фізичних осіб Баранівської міської ради.

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com