ukhybezh-CNzh-TWnleneoetkadeitlvltnopl

3 вересня 2019 року під головуванням першого заступник міського голови Наталія Кокітко пройшло засідання робочої групи з організації підготовки об’єктів комунальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період.

Прийміть найщиріші вітання з вашим професійним святом!

Ви енергійні, ініціативні люди, які зуміли організувати свою справу, втілити в життя нові ідеї та проєкти, а розвиток підприємництва і збільшення на цій основі надходжень до міської скарбниці дає можливість вирішувати ряд найактуальніших соціально-економічних проблем, передбачає зміцнення економіки, створює нові робочі місця.

Бажаємо вам подальших успіхів у підприємницькій діяльності, її розвитку на благо і процвітання незалежної України й Баранівської громади, щастя і благополуччя у ваших родинах!
З повагою
Анатолій Душко, міський голова
Наталія Кокітко, депутат обласної ради

Про роботу структурних підрозділів Баранівської міської ради

Від щирого серця вітаємо Вас з Днем знань!

У цей урочистий і важливий день - день старту до нових відкриттів і великих знань бажаємо учням посидючості за партою і уваги на уроках, веселого настрою і дзвінкого сміху на перервах, чудових ідей і захоплюючих відкриттів, високих оцінок і гідних перемог. Нехай навчальний процес принесе не тільки величезну користь, а й радість від осягнення мудрості, спілкування з педагогами та друзями!

Хай новий навчальний рік пройде результативно і щасливо для учнів, їхніх батьків та учителів. Зі святом!

З повагою

міський голова Анатолій Душко

депутат обласної ради Наталія Кокітко

Після утворення Баранівської міської об’єднаної територіальної громади одним із основних завдань для  її керівництва стало забезпечення максимально однакових і комфортних умов проживання для жителів різних населених пунктів ОТГ.

Іноді люди з різних причин, самі того не бажаючи, потрапляють до категорії громадян, які перебувають у складних життєвих обставинах. Такими сім’ями у нашій громаді опікується управління соціального захисту населення та служба у справах дітей Баранівської міської ради. Досить часто керівництво громади звертає увагу тих, хто займається благодійництвом чи має для цього певні можливості на потребу надання допомоги таким людям. І це приносить результат.

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com