ukhybezh-CNzh-TWnleneoetkadeitlvltnopl

Під час згоряння рослинних залишків у повітря виділяється дим, до складу якого входять пил, окиси азоту, чадний газ, важкі метали і різноманітні канцерогенні сполуки. Коли бур`ян чи листя тліє без доступу кисню, з нього вивільняється бензопірен, який викликає ракові захворювання. Поряд з тим з диму виділяються діоксини, які є дуже отруйними для людей. Якщо ж залишки городини під час дозрівання оброблялись пестицидами, то отримуємо додаткову небезпеку.

Окрім шкоди здоров’ю людини, спалювання городніх залишків та листя впливає на екологію: знищуються корисні комахи, руйнується ґрунтовий покрив, гинуть ґрунтоутворюючі організми, забруднюється атмосфера, підвищується ризик пожеж.

Гуманним способом утилізації городніх залишків, який не руйнуватиме навколишнє середовище і здоров’я людей є компостування. Через рік після закладки компост послужить корисним добривом!

Якщо ж ви не маєте змоги компостувати, або нагромадили багато сміття - звертайтеся у відділ благоустрою та ЖКГ міської ради за телефоном 3-12-99.

Наводячи лад на городах, будьте сумлінними та відповідальними! Шануйте природу та людей!Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com