ukhybezh-CNzh-TWnleneoetkadeitlvltnopl

Святковою приємною стало нагородження переможців та учасників уже традиційного конкурсу Баранівської громади «Найкраща ялинкова прикраса»

Баранівський міський голова Олександр Мігей під час відкриття новорічної ялинки привітав конкурсантів і вручив їм грамоти, грошові премії, цукерки  та призи.

Дякуємо нашим юним талантам та їх наставникам. Ваші «золоті» руки творять дива!

У конкурсі «Найкраща ялинкова прикраса» у 2020 році перемогли:  

І місце
- Вітте Максим – 3 клас – Філія «Зеремлянська гімназія» Баранівського ліцею № 2 ім.О.Сябрук,
-  Сушко Ольга Володимиирівна – 5 клас, Баранівський ліцей № 1,
- Романчук Єлизавета – 9 клас, Баранівський ліцей № 1.

ІІ місце
– Острожецький ДНЗ «Дзвіночок», старша група (директор Костриця Наталія Анатоліївна,
– Сус Андрій – 6 клас, Баранівський ліцей № 1,
–  Жовтецька Вікторія – 7 клас, Смолдирівська ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІІ місце
– Острожецький ДНЗ «Дзвіночок», молодша група (директор Костриця Наталія Анатоліївна),
–  Жовтецький Тімофєй – 4 клас, Смолдирівська ЗОШ І-ІІІ ст.,  
– Вишнівська Ірина – 7 клас, Острожецька ЗОШ І-ІІ ст. ім.О.В. Коростинського.

Номінація  «Трудомісткість виконання»
Ткачова Олександра – 3 клас, Полянківська ЗОШ І-ІІІ ст.                                      

Номінація  «Оригінальність»
Краєвська Софія – 3 клас, Баранівський ліцей № 2 ім.О.Сябрук.                      

Номінація  «Втілення творчого задуму»
Коробенко Марія – 5 клас, Баранівський ліцей № 2 ім.О.Сябрук  

Номінація  «Естетичний смак»
Кауров Дмитро – 1 клас, Суємецька ЗОШ І-ІІ ст.
Номінація  «Креативність»
Смолдирівський ДНЗ (директор Дейнека Галина Михайлівна).

За участь у конкурсі нагороджено:
•    Хмильовську Маргариту - Полянківський ДНЗ «Ялинка»,
•    Райковську Соломію – Полянківський ДНЗ «Ялинка»,
•    Курило Ангеліну – 2 клас, Суємецька ЗОШ І-ІІ ст.,
•    Акджана Дениса – 3 клас, Суємецька ЗОШ І-ІІ ст.,
•    Рогачівський ДНЗ «Калинка» (директор Матвійчук Ірина Анатоліївна),
•    Наумовича Влада – 6 клас, Полянківська ЗОШ І-ІІІ ст.,
•    Шукліну Вероніку – 4 клас, Полянківська ЗОШ І-ІІІ ст.,
•    Бортник Єлизавету – 5 клас, Полянківська ЗОШ І-ІІІ ст.,
•    Старушко Софію – 5 клас, Баранівський ліцей № 1,
•    Касянчук Ольгу – 5 клас, Суємецька ЗОШ І-ІІ ст.,
•    Мисько Зоряну – 7 клас, Суємецька ЗОШ І-ІІ ст.,
•    Іщук Софію – 8 клас, Баранівський ліцей № 2 ім.О.Сябрук,
•    Сябрук Діану – 8 клас, Баранівський ліцей № 1,
•    Туровець Ірину – 7 клас, Острожецька ЗОШ І-ІІ ст. ім.О.В. Коростинського,
•    Гурток «Золоті руки» Смолдирівського СБК (керівник Мухіна Л.М.).

  • m131980106_1003220346872881_6363733435204799193_n
  • mDSC_0058
  • mDSC_0062
  • mDSC_0065
  • mDSC_0067
  • mDSC_0070
  • mDSC_0072
  • mDSC_0073
  • mDSC_0076
  • mDSC_0079
  • mDSC_0080
  • mDSC_0081
  • mDSC_0084
  • mDSC_0085
  • mDSC_0088
  • mDSC_0090
  • mDSC_0092
  • mDSC_0098
  • mDSC_0101
  • mDSC_0109

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com