ukhybezh-CNzh-TWnleneoetkadeitlvltnopl

Відповідно до змін законодавства у 2021 році в Баранівській громаді має запрацювати оновлений центр надання адміністративних послуг. «Аби виконати цю вимогу, нам потрібно завершувати будівництво прозорого офісу та торгово-тренінгового центру,» - таку позицію висловив міський голова Олександр Мігей та ініціював скликання розширеної наради з цього питання.

Баранівська міська рада раніше брала участь у конкурсах, оголошених Програмою «U-LEАD з Європою», стала переможцем 4 раунду і в березні 2020 року підписала відповідний договір. За умовами цієї угоди грантодавець зобов’язався повністю укомплектувати 28 робочих місць ЦНАПу офісною технікою, встановити програмне забезпечення, закупити усі необхідні меблі та надавати консультативну підтримку. Орієнтовна ціна перерахованого складає більше 1,5 млн грн.

У свою чергу Баранівська міська рада, щоб отримати усе це, повинна до лютого 2020 року завершити будівництво прозорого офісу.

Тобто, наразі маємо ситуацію: якщо добудовуємо вчасно - отримуємо донорську підтримку, якщо не вкладаємось у терміни – будемо змушені витрачати і так скрутний місцевий бюджет на організацію робочого простору ЦНАПу.

Присутні на нараді міський голова Олександр Мігей, заступники міського голови, депутати міської ради, голова РДА Іван Туровський, керівниця проєкту «Молодіжний кластер органічного бізнесу Баранівської міської ОТГ» Оксана Загорська висловили свої думки, пропозиції та запитання. Про зобов’язання, терміни виконання і подальші дії сторін розповів онлайн Сергій Яцковський, представник U-LEАD.  

Директор приватної ремонтно-будівельної фірми «Комунальник», яка здійснює будівництво, Андрій Корзун повідомив, що наразі прозорий офіс має 70% готовності. На його думку, перепоною до здачі об’єкта в озвучений термін можуть стати благоустрій прилеглої території та придбання спеціального ліфта, прописаного в проєктній документації. На деякі запитання Андрій Миколайович пообіцяв надати відповіді у четвер. У зв’язку з цим нараду вирішили перенести.

  • mDSC_0786
  • mDSC_0789
  • mDSC_0795
  • mDSC_0804
  • mDSC_0806

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com