ukhybezh-CNzh-TWnleneoetkadeitlvltnopl

Відділ адміністрування всіх видів соціальної підтримки населення УПСЗН Баранівської міської ради більше року плідно працює над впровадженням електронного документообігу в громаді. За даними моніторингу  стану надання адміністративних послуг соціального характеру мешканцям громади з використанням програмного комплексу « Інтегрована інформаційна система « Соціальна громада» Мінсоцполітики  Баранівська ОТГ визнана кращою в Житомирській області та однією з кращих в Україні.

Для довідки: адміністративні послуги соціального характеру – це послуги з прийому громадян, які потребують соціальної підтримки, їх консультування на предмет можливості отримання соціальної допомоги, субсидії чи пільги, та формування електронної заяви та декларації і передача їх для призначення в РУПСЗН.

Як працює система?!

Житель будь-якого старостинського округу Баранівської ОТГ, який бажає отримати субсидію, пільгу чи соціальну допомогу звертається до діловода чи старости, який формує електронну справу та передає її на перевірку відділу адміністрування. В разі відсутності некоректних даних електронна справа передається на призначення. І все це протягом одного робочого дня.

В разі необхідності укомплектувати справу довідками з РЦЗ, ТОВ ЖОЕК, відділ адміністрування робить запити та відсилає отримані довідки електронною поштою на старостати для формування електронних справ із соціальної підтримки населення. Таким чином заявник отримує свою послугу, не виїзжаючи із старостату.
Жителі старостинських округів, які вже скористались послугою за допомогою програмного комплексу «Соціальна Громада», тобто електронно, ніколи не захочуть повернутись в минуле, а саме кілька разів їхати до міста за довідками з різних установ та вичікуючи довжелезні виснажливі черги в Баранівському РУПСЗН з метою подати документи на призначення допомог, субсидій пільг. Разом з тим за період упровадження ПК Соціальна громада в Баранівській ОТГ було передано для призначення 1742 електронні спраив, з них 732 допомоги, 109 пільг, 901 субсидій на тверде паливо та житлово-комунальні послуги.

Відділом адміністрування проводиться співпраця з державним підприємством «Інформаційно обчислювальний центр» щодо вдосконалення Програмного Комплексу Соціальна Громада, оскільки програма знаходиться в промислово-дослідній експлуатації.

Постійно на контролі відділу адміністрування питання по забезпеченню безперервного інтернет зв’язку в старостатах.

Спеціалістом відділу адміністрування проводяться виїзди до заявників додому по запитах з РУПСЗН з метою проведення обстеження матеріально-побутових умов. За результатами обстежень складено 702 актів обстеження матеріально-побутових умов та передано в РУПСЗН для призначення субсидій та допомог.

Також відділ адміністрування забезпечує мешканців старостатів повідомленнями про результати призначення допомог та субсидій та довідками на безкоштовне харчування в дошкільних закладах, загальноосвітніх шкіл.

За період з січня по вересень 2020 р надано 543 повідомлення про призначення допомог, та 1485 повідомлення про призначення житлової субсидії. Зі сторони відділу адміністрування ведеться постійний моніторинг стану призначення та виплати соціальних допомог, пільг, субсидій щоб жоден житель ОТГ не залишився без необхідних йому коштів соціальної підтримки населення.

У відділ також напряму звертаються громадяни за консультацією по субсидіях та допомогах, пільгах. Надано інформаційно-консультативних послуг – 198.

Плани на 2021р.:
Згідно зі змінами, внесеними до деяких постанов КМУ визначено, що з 1 січня 2021р. органи соціального захисту населення районних державних адміністрацій не прийматимуть від осіб заяв з необхідними документами для призначення справ із соціальної підтримки. Таким чином прийом жителів м.Баранівка та смт Першотравенськ, які бажають оформити субсидію, пільгу та допомоги буде здійснювати відділ адміністрування всіх видів соціальної підтримки населення за допомогою програмного комплексу «Соціальна громада». На даний час відділ адміністрування працює над організацією прийому жителів м.Баранівка та смт Першотравенськ.

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com