ukhybezh-CNzh-TWnleneoetkadeitlvltnopl

15 вересня міський голова Анатолій Душко та методист відділу освіти Баранівської міської ради Марина Лашевич були присутні на відкритті біотехнологічного ліцею «Радовель» Олевського району Житомирської області. Ініціатором проекту став меценат, уродженець села Радовель Олевського району Михайло Миколайович Весельський. Для втілення задуму перетворити звичайну Радовельську середню  загальноосвітню школу I-III ст., яка функціонує з 1899 року в біотехнологічний ліцей «Радовель»,  знадобилося трохи більше року.

11 вересня в м. Житомир відбулась зустріч керівництва Баранівської громади з власниками ТОВ «Брусилівський маслозавод» під якої сторони підписали Меморандум про співпрацю між Баранівською міською радою та товариством.

Команда з 8 вихованців міського Будинку дитячої творчості посіла I місце у змаганнях зі спортивного туризму на Першому відкритому фестивалі учнівської молоді "Стежками Тараса Боровця", який проходив з 14 по 16 вересня в Олевській ОТГ.
Міський голова привітав керівника гуртків Діну Іванівну Колішенко з перемогою та побажав здобути багато нових досягнень.

У ДП «Баранівське ЛМГ» пройшли урочистості з нагоди професійного свята Дня працівника лісу. Свято розпочалось з доповіді директора лісомисливського господарства Анатолія Остудімова. Анатолій Олександрович поділився здобутками підприємства та озвучив проблеми, які існують в лісовій галузі.

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com